Širdele mano, o kodėl tu....?

 780 (+0)

Komentarai
Turinys
  • GamtosVaikis
    GamtosVaikis 
      2013.03.24, 08:50, rašė:
    Idomiai :)
  • Šefas
    Šefas 
      2013.03.24, 19:08, rašė:
    Dėkui :)
  • Girių dvasia
    Girių dvasia 
      2013.03.24, 09:56, rašė:
    Pasirodo ir augalus galima nufotografuoti įdomiai. Rusai kažkodėl šį augaliuką vadina Piemens krepšiu. Lietuviškai tai trikertė žvaginė.
  • Šefas
    Šefas 
      2013.03.24, 19:11, rašė:
    Na dėkui už informaciją :) ir džiugu,kad patiko :).P.s. na, pavadinimą, bent lietuviai, galėtų ir gražesnį sugalvot (siet su lapelių išvaizda,pvz :) )
  • Turtas
    Turtas 
      2013.03.24, 12:07, rašė:
    Nuostabu
  • Šefas
    Šefas 
      2013.03.24, 19:11, rašė:
    Dėkui,džiugu :)
  • rimas2
    rimas2 
      2013.03.24, 13:03, rašė:
    Puiki kompozicija:)
  • Šefas
    Šefas 
      2013.03.24, 19:11, rašė:
    Ač :)
  • EmVa
    EmVa 
      2013.03.24, 16:01, rašė:
    Kažkoks jaudinantis vaizdelis, nors tą violetinę galima buvo kiek sušvelninti:) Vistiek*
  • Šefas
    Šefas 
      2013.03.24, 19:11, rašė:
    Dėkui :)
  • Geraldas
    Geraldas 
      2013.03.25, 16:35, rašė:
    Gražus darbas !*
  • Šefas
    Šefas 
      2013.03.25, 20:56, rašė:
    Dėkui :)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Šefas
Šefas
 
J. G.

gyvena: Vilnius    amžius: 39    Daugiau >
Nuotrauka galerijose

Atsiprašome, NERODOMA

- dabar tinklapis pernelyg užkrautas :/

Registruoti lankytojai šių apribojimų neturi!