Užsiregistruoti
Prisijungti
Pagalba
Paieška
Fotoaparatai
Sisteminiai
Veidrodiniai
Canon
Nikon
Sony
FujiFilm
Olympus / OM
Panasonic
Objektyvai
Canon RF jungtis
Nikon Z
Sony E
FujiFilm X
Olympus/Panasonic
Nuotraukos
FotoSrautas
FotoMokykla
Draugams
Vaizdai
FotoKonkursai
Grupės
Žemėlapis
Fotografai
Bendruomenė
Profesionalų paslaugos
Įdomūs fotografai
Žemėlapis
Širdele mano, o kodėl tu....?
780 (+0)
Vertinimas
90.7
Komentarai
Turinys
GamtosVaikis
: Idomiai :)
Šefas
: Dėkui :)
Girių dvasia
: Pasirodo ir augalus galima
Šefas
:
Na dėkui už informaciją :)
Turtas
: Nuostabu
Šefas
: Dėkui,džiugu :)
rimas2
: Puiki kompozicija:)
Šefas
: Ač :)
EmVa
: Kažkoks jaudinantis
Šefas
: Dėkui :)
Geraldas
: Gražus darbas !*
Šefas
: Dėkui :)
GamtosVaikis
2013.03.24, 08:50, rašė:
Idomiai :)
Šefas
2013.03.24, 19:08, rašė:
Dėkui :)
Girių dvasia
2013.03.24, 09:56, rašė:
Pasirodo ir augalus galima nufotografuoti įdomiai. Rusai kažkodėl šį augaliuką vadina Piemens krepšiu. Lietuviškai tai trikertė žvaginė.
Šefas
2013.03.24, 19:11, rašė:
Na dėkui už informaciją :) ir džiugu,kad patiko :).P.s. na, pavadinimą, bent lietuviai, galėtų ir gražesnį sugalvot (siet su lapelių išvaizda,pvz :) )
2.8
Turtas
2013.03.24, 12:07, rašė:
Nuostabu
Šefas
2013.03.24, 19:11, rašė:
Dėkui,džiugu :)
rimas2
2013.03.24, 13:03, rašė:
Puiki kompozicija:)
Šefas
2013.03.24, 19:11, rašė:
Ač :)
EmVa
2013.03.24, 16:01, rašė:
Kažkoks jaudinantis vaizdelis, nors tą violetinę galima buvo kiek sušvelninti:) Vistiek*
Šefas
2013.03.24, 19:11, rašė:
Dėkui :)
Geraldas
2013.03.25, 16:35, rašė:
G
ra
ž
us darbas !*
Šefas
2013.03.25, 20:56, rašė:
Dėkui :)
Jūsų komentaras
Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai.
Užsiregistruoti
Apie Šefas
J. G.
gyvena: Vilnius amžius: 39
Daugiau >
Nuotrauka galerijose
Atsiprašome, NERODOMA
- dabar tinklapis pernelyg užkrautas :/
Registruoti lankytojai šių apribojimų neturi!
Įdėta
: 2013.03.23
Data :
2012.06.10
(298)
EXIF
==
nuotraukos
CC: Autorystė. Be išvestinių
Raktažodžiai
>
atspindys
>
augalas
>
komp. manipuliacijos
>
spalvos