Vestuvės - K+T

Pasididinus nuotraukas, jų kokybė daug geresnė
 460 (+0)

Komentarai
Turinys
 • vh_xyz
  vh_xyz 
    2013.04.07, 19:52, vertino: Gerai, , rašė:
  Liuks, labiausiai trečia
 • Svajuncikas
  Svajuncikas 
    2013.04.07, 22:44, vertino: Gerai, , rašė:
  gražu; beveik kaip Lietuvoj ;) Ar amerikiečiai skiria laiko fotosesijai? Ar tai daugumoj reportažas? Ieškot vietų kur gražiau ar viskas ekspromtu? Ar fotografas vestuvese svarbus kaip pas mumi? Nes as praktiskai turiu dirbti kaip vestuviu planuotojas daznai :) Butu smagu kad pasidalintum įspūdžiais :)
 • Jurgita Lukos
  Jurgita Lukos 
    2013.04.08, 00:26, rašė:
  Daugiau reportažiniu stiliumi dirbu. Ši pora jau žinojo kur nores fotografuotis, tai užtrukom kokią valandą su nuvažiavimu ir gyžimu, grynai fotografavimui 30 min turėjom. Vestuviu planuotoju neturiu būti kaip LT. Vienose vestuvėse su pora tik 10 min teturėjau, ir jie nedėjavo, kad fotosesijai laiko neturi, jiems buvo svarbiau būti su visais kitais o ne fotografuotis. Viskas priklauso nuo jaunųjų. Čia didesnis dėmesys family formals, kai jaunieji visais variantais su artimais šeimos nariais nusifotografuoja, o ne kaip LT miške arbatele įmantriai gerti :D
 • Svajuncikas
  Svajuncikas 
    2013.04.08, 00:33, vertino: Gerai, , rašė:
  jmorkute rašė:
  ....o ne kaip LT miške arbatele įmantriai gerti :D
  jeeeeee... praktiskai taip ir isivaizdavau weddingus uzusieni; pas mus vestuviu diena tai truputis ceremonijos ir po to diiiidele keliu valandu fotosesija ( nes daugiau kaip ir nera ka veikti vestuviu diena....) :)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti