Slapukė

 318 (+0)

Komentarai
Turinys
 • RičardasL
  RičardasL 
    2013.05.10, 23:11, vertino: Gerai, , rašė:
  Kai kur kurapkų jau neliko dėl naudojamos chemijos laukuose.Žv.
 • stas
  stas 
    2013.05.10, 23:42, rašė:
  Fotografavau prie karjero esančioje pievoje,čia chemijos nė kvapo nerasi,tik ekskavatorių ir mašinų triukšmas,bet prie to jos matyt pripratusios,nes ne pirmus metus matau jas netoliese belakstančias pulkeliais.Va ir dabar porelę sutinku,pievoje,visai šalia kelio,manau gal kur lizdą turi netoliese,tik va žolėse besislapstančias sunku jas nufotografuoti,arti neprisileidžia.
 • Orlauskas
  Orlauskas 
    2013.05.11, 21:29, vertino: Gerai, , rašė:
  Labas, kaip visada gražios fotografijos, labiausiai patinka trečia, ten taip gerai sufokusuota, ar ten tie blyniukai retušavimas? :) O antroje foto jos lizdas? :)
 • stas
  stas 
    2013.05.12, 23:48, rašė:
  Dėkoju,Mantai:)Čia fokusavau rankiniu būdu,nes tokiose vietose aparatas automatiniu fokusavimu fokusuoja ten kur jis nori(į žolės stiebus),o ne ten kur man reikia( į paukštuką),retušuot čia nieko neretušavau,tik spalvas truputį pakoregavau,tie blyneliai manau tai nesufokusuotos žolės ,o antroj,tai žemės kauburėlis,kurapka užsilipo ten pasižvalgyti,taip ji didesnį plota apžvelgia(laukiau kol ji ten užlips,man mažiau žolės maišė fotografuoti),lizdo nepastebėjau,nors ir nebuvo kada jo paieškoti,be to nesinori jų per daug trukdyti,tegu peri mažylius
 • Orlauskas
  Orlauskas 
    2013.05.13, 00:50, vertino: Gerai, , rašė:
  Tada aukščiausia klasė Stasai :) super, rankinis fokusavimas, labai nelengvas dalykas, kiekvienas centimetras ten ar šiandien jau duoda įtakos kiek iš patirtis pastebėjau, o paukštukas, vistiek galėjo sujudėti, nors žinoma juk ne vieną kadrą padarei, tai ir išrinkai, labai labai gražų mums parodyti, šaunus darbas. Patinka man tavo nuotraukos , bei kaip visada pasidalini viskuo ką žinai, ar ką darei, nepalieki kažkokių paslapčių,šaunus žmogus esi, daugiau tokių :) .

  fotobites.lt siūlo  20% nuolaidą Ekspres fotoknygoms!

Šį mėnesį Kokybiška spauda Asmeniniai įspaudai

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie stas
stas
 
Stanislovas

gyvena: Gargždai    Daugiau >