Vidinės tylos besiklausant

 2881 (+0)

Komentarai
Turinys
  • Kristina S.
    Kristina S. 
      2013.05.11, 19:14, rašė:
    Puiki mintis. Labai patiko:)
  • dykumų vėjas
    dykumų vėjas 
      2013.05.11, 21:01, rašė:
    Gal dabar Ramūnas dažniau mus džiūgins nuotraukomis.
  • Mario777
    Mario777 
      2013.05.11, 23:01, rašė:
    Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
    • ROMAkas
      ROMAkas 
        2013.05.12, 00:08, rašė:
      Nu tie rėmai..., sakyč, labai jau inpozantiški... Idėja labai gerai išrutuliuota, bet darbas plokščias.
    • avenju
      avenju 
        2013.05.12, 11:41, rašė:
      Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
      • lashiuke
        lashiuke 
          2013.05.12, 18:43, rašė:
        Oi ta tyla.... bežiūrint atrodo, kad paims ir suspaus veidą iš abiejų pusių. ;)
      • Mantas Žiličius
        Mantas Žiličius 
          2013.05.12, 20:34, rašė:
        Geras. :)
      • aion
        aion 
          2013.05.12, 21:22, rašė:
        Puikus darbas.
      • symbiosis
        symbiosis 
          2013.05.12, 22:12, rašė:
        Puikiai. Į mėgstamas.
      • Viktorija V. (išsitrynęs)    2014.01.15, 14:32, rašė:
        Labai gražiai, subtiliai atdirbta, spalvos, šešėliai. Prie mėgstamų :)

      Į grupę „Fotokonkursai“ rekomendavo


      Jūsų komentaras

      Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
      Apie Munas
      Munas
       
      Ramūnas Blavaščiūnas

      gyvena: Vilnius    amžius: 58    Daugiau >
      www.blavasciunas.com
      Nuotrauka galerijose

      Atsiprašome, NERODOMA

      - dabar tinklapis pernelyg užkrautas :/

      Registruoti lankytojai šių apribojimų neturi!