Gandriukai nesavarankiški, bet mėgina jais būti...

Skrydžių ir nutupimo kadrai netikėti. Pievoje galėjau juos ramiai stebėti. Pirmame kadre jauniklis kažką ilgai bandė nuryti. Kol jainikliai buvo pievoje, motina ar tėvas atnešęs pluoštą žolės matyt bandė padaryti tvarką gandralizdyje.
 364 (+0)

Komentarai
Turinys
 • sventupys
  sventupys 
    2013.08.14, 17:02, vertino: Gerai, , rašė:
  Algi, o tie nesavarankiški tamstos gandriukai Darbo biržoje ar prisiregistravę - jei kas, gautų ES išmokų eurais, tada nereikėtų ir gandrinėti...
 • cal
  cal 
    2013.08.15, 10:53, rašė:
  Rimantai, nežiūrint, kad prakirtau savo automobilio padangą, bet perskaitęs šį Tamstos komentarą kvatojausi iš širdies spjovęs į nuostolį, būsimas išlaidas keičiant automobilio priekines padangas, nes vienos pagal taisykles negalima keisti, jei neturi tokios pat padangos. Laimei sūnus su martele tuojaus atvažius iš Vilniaus ir man, seniui, nereiks vargti nuimant tą nelemtą ratą ir uždedant atsarginį, laikiną. Žodžiu, pačio nuotaikingas komentaras ir sūnaus rūpestingumas mane labai pradžiugino. Būk ir toliau, garbus žmogau, toks šmaikštus ir linksmas, sugebantis ir kitus šia miela liga, juoku, užkrėsti. Su Žolinėmis, mielas bičiuli :-)
 • algiune001
  algiune001 
    2013.08.21, 15:55, vertino: Gerai, , rašė:
  užaugs ir bus savarankiški, graži serija iš gandrų gyvenimo:)
 • cal
  cal 
    2013.08.21, 19:55, rašė:
  Jau lyg užaugę, tik gal savarankiškumo dar nepakanka, bet gandrų sueigose gal išmoks to išgyvenimo meno. Ačiū už aplankymą ir nuomonę :-)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti