Šalia kelio karčiama

 526 (+0)

Komentarai
Turinys
 • abphoto.lt
  abphoto.lt 
    2013.10.05, 21:52, rašė:
  na dar reikėjo vietoj 03 numeryje parašyti 77, tai jau būtų neįtikėtina numerių serija, dabar kombinacija kiek sugriuvus :)
 • ziemke
  ziemke 
    2013.10.05, 21:54, rašė:
  Matyt baikeriui pritrūko pinigėlių
 • Varanas
  Varanas 
    2013.10.05, 23:55, rašė:
  Aplinka matosi, transporto priemonių valstybiniai numeriai matosi - nusiųsk nuotrauką policijai.
 • ziemke
  ziemke 
    2013.10.07, 01:06, rašė:
  Už ką policijai? Negi už tai kad regbį žiūri? :)
 • Varanas
  Varanas 
    2013.10.07, 09:35, rašė:
  Pėsčiųjų zonoje su motorinėmis autotransporto priemonėmis :)
  Šiaip asmeniškai labai nemėgstu tokių dalykų. Pvz.: Kaune rotušės aikštėje ramiai besėdint ant medinio suoliuko ir bestebint žaidžiančius savo mažuosius padaužas staiga išgirsti kaip į aikštės teritoriją "įriaumoja" keli ar keliolika slibinų.. Be abejo kiekvienas jų jaučia pareigą parodyti kaip gražiai kriokia jo slibinas, "užsmaugtas iki galo". Pabiručiai sprunka kaip ančiukai - tiesiai mamai po sparnais :)
  Tiesiog kyla klausimas - kodėl taip turi būti? Ar čia išimtys kažkokios yra "bizgantiems" automobiliams ir "kriokiantiems slibinams"? Ar tiesiog toks ūbagų mentalitetas (pavadinimas sąmoningas - tai situacija, kuomet anksčiau jautęs nepriteklių žmogus staiga vienu metu gali sau daugiau leisti ir dažnai, atsiradęs naujoje aplinkoje, su naujais žmonėmis, naujomis transporto priemonėmis, naujose situacijose - elgiasi nekorektiškai)..
 • Edvis122
  Edvis122 
    2013.10.11, 19:13, rašė:
  jau tikrai nieks nesmaugia iki galo tokiuose vietose. Reiktu ir jums suprasti, kad tai ne masina - motociklui reikia apsuku, kad vaziuotu, ar pradetu vaziuoti. Plius, manau tiesiog jusu isitikinimas, kad jie uzia labai garsiai. :D Beje, juk tai motociklas, dauguma motociklu duslintuvai yra "tiesus", tai jiems suteikia daugiau garso, isskirtinumo. Juk motociklas - tai nekasdiene transporto priemone. Tai savaime suprantama, kad ir garselis turi buti astrus. Beje, kartais didelis garsas - gelbsti gyvybes. :)
 • Varanas
  Varanas 
    2013.10.11, 19:41, rašė:
  Su dauguma minčių pilnai sutinku. Neesu nei pensininkas nei maža mergaitė :)
  Nesutinku tik su vienu - kad galima pėsčiųjų (ar pan. - "netinkamose") zonose važinėti bet kokiomis transporto priemonėmis, kurioms yra draudžiama ten važinėti. "Smaugimą" turėjau galvoje "puikavimąsi", nekreipiant dėmesio į aplinkinius, pasukant motociklo "rankenėlę" iki galo, sustojus vidury "Rotušės" aikštės.. ;) Vaikai gi aplink.. Ir šiaip žmonės..
 • zmogelis
  zmogelis 
    2013.10.08, 00:02, vertino: Gerai, , rašė:
  manstrai laukia seimininku :)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie ziemke
ziemke
 
Aurelijus Žiemelis

gyvena: Kaunas    amžius: 58    Daugiau >
ziemkefoto.weebly.com
Nuotrauka galerijose

Paremkite eFoto.lt

Skirkite 1.2% savo sumokėtų mokesčių!
Užpildyti formą FR0512.   Paaiškinta čia
AČIŪ ;)