Olympus M.Zuiko Digital ED 17mm f/1.2 Pro
Objektyvo jungtis: Olympus/Panasonic m4/3

Tinka tik mažesnį, APS-C (22-28mm) dydžio jutiklį turintiems fotoaparatams
Šviesus objektyvas - tinka fotografuoti prietemoje, gerai „lieja“ foną
Apsaugotas nuo lietaus ir dulkių

Židinio nuotolis?:17mm
Diafragma?: f/1.2
Kampas ir diafragma?
 
Lęšiai/grupės?: 15/11
Diafragmos lapeliai: 9
Min. fokusavimas?: 20cm
Makro didinimas?: 0.15x
Stabilizavimas?: Ne
Filtro diametras: 62mm
Matmenys: 68x87mm
Svoris: 390g

Objektyvų žymėjimai ir terminai.
  Radau klaidą. Pranešti

Kaina nuo ?: 894 Eur


Šį objektyvą galite įsigyti parduotuvėse:

894.70
Pirkti
 Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 17mm F1.2 PRO
915.00
Pirkti
 Olympus M.Zuiko ED 17mm F/1.2 Pro
924.99
Pirkti
 OM System M.Zuiko Digital ED 17mm F1.2 PRO
Olympus M.Zuiko ED 17mm F1.21439.00

Savybės       Visas objektyvo savybes patikrinkite gamintojo puslapyje

SAF - Tylus ir tikslus žingsninis variklis
FTM - Full time manual - fokusą visad galima pakoreguoti ranka
IF - Vidinis fokusavimas - fokusuojant priekinis lešis nesisuka: patogu naudoti poliarizacinius filtrus.
ASP - Asferiniai lešiai mažina vaizdo iškraipymus
LD - Low Dispersion - Mažos spindulių sklaidos lęšiai sumažina spalvinius iškraipymus
NC - Nano, SWC, ELR, AB coating - Nano danga ypač efektyviai šalina blikus
CD - Circular diaphragm - Suapvalinti diafragmos lapeliai gražina „bokeh“
H - Hood - Komplektuojama blendė

Gamintojo informacija Testai ir apdovanojimai
www.getolympus.com
100%

80%


Apžvalgos (review)
www.thephoblographer.com
www.camerastuffreview.com
Nuotraukų pavyzdžiai
www.flickr.com


Objektyvas Olympus M.Zuiko Digital ED 17mm f/1.2 Pro

Naudojate šį objektyvą? Parašykite, kuo jis geras ar blogas.


Komentarai
Turinys
  • Vytz
    Vytz 
      2021.12.20, 09:00, rašė:

    PRIVALUMAI: Starburst, gražiai sulieja antrą planą, aštrus

    TRŪKUMAI: brangokas ir sunkokas

    BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Labai patenkintas. Tinka ir iš arti fotografuoti

Naujas komentaras

Įveskite antrą žodžio raidę
Komentaras pasirodys tik patvirtinus moderatoriui. Užsiregistravus bendrauti lengviau ;)