Fotoaparatas.lt
 6
 

www.fotoaparatas.lt
- entuziastų ir patyrusių draugų kompanija, kuri jau nuo 2006 metų padeda savo klientams išsirinkti optimaliausią techninį sprendimą ar prekę. Po daugelio metų savo hobį pavertėme ne tik malonumu, bet ir pragyvenimo šaltiniu. Tuo būdu priartėjome prie kiekvieno iš jūsų arčiau ir mūsų praktika bei patyrimais gali naudotis ne vien tik draugai ar pažįstami, bet ir kiekvienas šio nuolat skubančio pasaulio gyventojas.

www.fotoaparatas.lt prekiauja tik specialistų vertinama ir pripažinta technika: Canon, Nikon, Sony, Kodak, FujiFilm, Panasonic, Manfrotto, DataColor, Sandisk, Integral, Lowepro, Veho, Nest, Eizo, Fancier, Nisi ir daugelio kitų gamintojų produkcija. Visoms prekėms suteikiame gamintojo garantijas.


Komentarai
Turinys
 • mėgėjas
  mėgėjas 
    2012.02.02, 15:21, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Pigios ir patikimos prekes. nei viena nesugedo ar dar kas nors blogo neatsitiko. malonus aptarnavimas. Rekomenduoju!
 • milge
  milge 
    2012.02.20, 21:34, rašė:
  pritariu, pirkau pirmą veidrodinuką, nenusivyliau, greitai pristatė :)
 • Austėja Keraitytė
  Austėja Keraitytė 
    2012.03.07, 14:36, vertino: Gerai, , rašė:
  Pirkau čia savo pirmą veidrodinį fotiką ir priedų jam. Malonus aptarnavimas, greitas pristatymas (pervedę pinigus kitą dieną gavom prekes), kainos tikrai normalios. Žodžiu, viskas super, REKOMENDUOJU!
 • mjupower
  mjupower 
    2013.11.25, 07:03, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Geras ir patikimas aptarnavimas. Pirkau - kainos priimtinos - mažesnės nei kai kur :) (galima dėrėtis). Paskaičiavau - bendroj sumoj jau įsigijau visokios technikos už 12000Lt
  Tik vienas dalykas - jei norit pasidomėt internetine parduotuve - eikit į varle.lt (ta pati kontora) - žymiai patogiau ir daugiau info.
 • inyourface (išsitrynęs)    2013.12.21, 17:56, rašė:
  Malonus aptarnavimas, greitas pristatymas, preke gavau po dienos nuo tada kada gavo pinigus. Geros kainos, pasitaiko gerų akcijų. Iš čia pirkau pirma savo DSLR tipo fotoaparata canon 650d, likau patenkintas, ateityje pirksiu ir daugiau! Rekomenduoju!
 • Vilius V. (išsitrynęs)    2017.04.13, 10:12, rašė:
  Pirkau ne kartą šioje parduotuvėje. Visada pataria, maloniai aptarnauja. Prekės už gerą kainą ir geros kokybės. Žodžiu aukščiausias lygis!  Rekomenduoju fotoaparatas.lt ir kitiems.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti