www.fototechnika.lt
 
Tinklalapis:     www.fototechnika.lt
Parduotuvė:

Smolensko 10A,Vilnius.
Dirbame darbo dienomis nuo 10 iki 19 val.
Išeiginės: šeštadienis ir sekmadienis
Tel.: 8 5 2791545
El.paštas: info@fototechnika

Asortimentas:
UAB „FOTOTECHNIKA“ parduoda išskirtinės kokybės ir dizaino fotoproduktus, kurie ergonomiškumu, ilgu tarnavimo laiku, bei paprastu pogarantiniu aptarnavimu, neturi sau lygių.
Importuojamai  įrangai keliame aukštus reikalavimus ir su gamintojais bendraujame betarpiškai, todėl siūloma įranga visada moderniausia ir atitinkanti Jūsų lūkesčius.
Produktų linija išgryninta ilgametės darbo patirties, todėl priimti sprendimai kalba patys už save ir nekelia jokių abejonių net didžiausiems skeptikams.
Kas galėtų paneigti, kad mūsų parduodami, trikojai, krepšiai ir kuprinės, optika ir filtrai, apšvietimas ir studijų įranga yra kokybiškiausi ir saugiausi, o fotoaparatai atrinkti pagal vertės ir naudingumo kriterijus.
Patikimumą ir ilgalaikės vertės išsaugojimą garantuoja žymiausi pasaulio gamintojai – lyderiai. Prekių asortimentą sudaro daugiau, kaip 20 Hi-tech gamintojų produkcija.

Paslaugos:
Fotoaparatų, fotostudijų ir specifinės įrangos komplektavimas, tinkamiausių priedų parinkimas ir konsultacija. Profesonalūs spręndimai orentuoti į Jūsų siekius ir kokybės užtikrinimą. Atsakingai vertiname vartotojo pasitikėjimą ir maksimaliai, laiko atžvilgiu, apsaugome Jūsų investicijas į fotoįrangą.


Komentarai
Turinys
  • Samlivas (išsitrynęs)    2013.12.20, 13:54 rašė:
    Oho kainytes... Lietuvoje matyt nera konkurencijos.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti