Reklama tinklapyje www.efoto.lt

Reklama

CPM kainos: apie  1€.  CPC kainos apie 10 ct.
Teirautis ir su rimtais bendradarbiavimo ketinimais kreiptis reklama@efoto.lt arba ignas@efoto.lt.

Pardavėjai  

Reklamą eFoto.lt tinklapyje užsakinėja arba fototechnikos kataloge pastoviai reklamuojasi didžiausi Lietuvos fototechnikos pardavėjai
www.fotofabrikas.lt
www.fotohobis.lt
www.azon.lt
www.fotoaparatas.lt
www.vilbrafoto.lt.
www.foto.lt

Lankytojai

Efoto.lt - tai populiariausias specializuotas Lietuvos tinklapis fotografams. Per mėnesį jį aplanko apie 200 tūkstančių unikalių lankytojų - tai apie 10% Lietuvos internautų auditorijos. Apie 50% lankytojų eFoto aplanko reguliariai - bent kartą per savaitę.
eFoto unikalių lankytojų skaičius (Google analytics)eFoto tinklapis orientuotas į foto entuziastus - aktyviai ir kūrybingai fotografuojančius, turinčius įvairią geresnę techniką, besidominčius fotografijos naujienomis.
2009 rugpjūčio mėnesį atlikta eFoto lankytojų apklausa parodė, kad vidutinis eFoto lankytojas - tai išsilavinęs, uždirbantis, rimtai susidomėjęs fotografija (gauti 145-ių atsitiktinai parinktų lankytojų atsakymai)

Amžius ir lytis

Efoto daugiausia lanko 25-34 metų amžiaus vyrai.


Išsilavinimas, pajamos ir užsiėmimas

Aukštuoju išsilavinimu Lietuvoje jau nenustebinsi, bet buvo truputi netikėta sužinoti, kad dauguma Efoto lankytojų uždirba visai neblogai. Bet stebėtis nereikėtų - juk į eFoto daugiausia nuotraukas deda brangesnių (veidrodinių) fotoaparatų savininkai.
Apie 1/4 eFoto lankytojų uždirba iki 500 lt. Tai moksleivių ir pirmų kursų studentų grupė.

Kairėje - pajamos.
Žemiau: išsilavinimas ir užsiėmimas.