Aukštos kokybės rankų darbo petnešos ir diržai fotoparatams. PUIKI DOVANA FOTOGRAFUI!
linaszukas: 2018.12.07, 13:16  Kategorija:  kuprinės, dėklai, dirželiai
Skelbimai:  Parduodu, siūlau paslaugas
 27 5165
 

Kaina: 100 Eur

Girl  
Lady Straps  
Diržai pagaminti lietuvių kompanijos SHYZUKA, kuri specializuojasi odinių gaminių siuvime. SHYZUKA esminis produktas yra rankinės, kurios pagamintos iš naudotų odinių striukių, kelnių, batų, diržų ir pan.
Pasinaudodamas ilgalaike šios komandos meistro patirtimi nutariau pasigaminti diržą keliems fotoparatams ir taip pasilengvinti vestuvių fotografo vargą.
Pirmiausia buvo planas darytis tik vieną diržą sau. Nuvažiavom su odininku Aurelijum į Kauną ieškoti odų. Kaip paaiškėjo, odos vienam diržui niekas nepardavinėja, nebent randi kokius likučius, atraižas, kurios būna net ne diržinės odos. Todėl reikėjo pirkti visą didelį šmotą, kur galima padaryti mažiausiai 10 diržų. Patraukė "Crazy Horse" gabalas, kurios spalva ir faktūra buvo būtent tokia, kokios ieškojau. Šis
pavadinimas kilęs nuo balnų arkliams gaminimo, kas įrodo jos ilgaamžiškumą ir patvarumą. Dar meistras paantrino, jog kuo daugiau jį trinasi, tuo geriau atrodo.
SHYZUKA  

Detaliai išnagrinėjau tokio tipo diržų rinką ir modelius, kokie yra pardavinėjami etsy, ebay ir pan. Gavau standartinius diržo išmatavimus ir pritaikiau savo ūgiui su galimybe reguliuotis.
Ilgai užtrukau, kol radau tinkamus ir patikimus karabinus bei kitas metalines detales.
Saugumo dėlei yra naudojami atsarginiai dirželiai, kurie tvirtinasi prie fotoparatų kairės pusės auselių. Taip pat, žemiau pečių yra D formos žiedai, kur galima pasikabinti trečią fotiką (mažesnį sisteminį ar juostinį).
Visada vestuves fotografuoju su dviem fotikais, nes naudoju skirtingus fiksuoto židinio objektyvus. Viename platus 24mm ar 35mm, kitame 85mm ar daugiau. Problema buvo, kad greitai operuojant standartiniai diržai ant kaklo kartais susipindavo ar nuo peties net nuslysdavo. Dabar su šiuo diržu nebesuku dėl to galvos, nes nenaudojamą fotiką galima tiesiog paleisti ir jis švelniai nuslysta iki klubo lygmens. Patogu fotografuoti pritūpus ar atsiklaupus (aukštį reikia nusistatyti, kad pritūpus nesiektų žemės). Ką jau kalbėti apie estetinį įvaizdį, kuris vestuvėse fotografui turi būti
ypač svarbus!
Šiuo metu turiu naujų modelių su prabangia itališka augalinio rauginimo oda ir atnaujintais itin tvirtais karabinais.
Taip pat, yra galimybė išgraviruoti Jūsų tekstą arba logotipą.

Diržus galima apžiūrėti ir išsibandyti Vilniuje. Siuntimas Lietuvoje nemokamas.

Taip pat, galima ir grąžinti per 7 darbo dienas jei netiko ar nepatiko.


VIDEO kaip naudoti - https://youtu.be/9UQF13meqlE

www.shyzukastraps.com
www.instagram.com/shyzukastraps

Dąsiai rašykit SMS, skambinkit 8-687-80433
e-mail: shyzukastraps@gmail.com
Logo/text  

RAUDONAS  
Juodas  

Rudas  
Juodas  
Juodas  
Raudonas  
Kaip laikosi?  
Karabinas  

Croc  
Croc  Visi * * linaszukas * * skelbimai » parodyti
*

Komentarai
Turinys
 • linaszukas
  linaszukas 
    2017.11.27, 12:53, rašė:
  Gerb. Juris mažiau įtarinėkite, o geriau pabandykite pats. Yra ir balninės "crazy horse" ir augalinio rauginimo įvairių spalvų. Galėsiu duoti pasibandyti testinį diržą rimtesniam renginiui,o jei nepatiks - gražinsite.
  p.s. dar niekas po bandymo nėra gražinęs ir niekam nėra nuslydę (pats išfotkinau apie 20 vestuvių ir diržą nuolat patiriu savo kailiu).
 • Shnipiz
  Shnipiz 
    2017.11.23, 13:15, rašė:
  Ačiū labai SHYZUKA už nuostabius diržus! Nuo pirmo e-mailo iki diržų ant mano pečių tik 3 dienos :) viskas atitinka aprašymą, gražu ir patogu. Svajojau apie Hold Fast, bet svajonę išpildė SHYZUKA :) Esu labai patenkintas ir galiu drąsiai rekomenduoti!
 • linaszukas
  linaszukas 
    2017.11.23, 13:27, rašė:
  Ačiū Pauliau! Gero nešiojimo ir puikių kadrų!
 • Badas
  Badas 
    2017.11.26, 00:59, rašė:
  O kaip jie nuo peciu nenuslysta, uz nugaros dar sukabinti ar kaip?
 • linaszukas
  linaszukas 
    2017.11.27, 12:35, rašė:
  Ne, nenuslyta, o kaip tik elementariosios fizikos dėka yra lengvai traukiami link nugaros centro (kur sujungimo taškas). Pridedu vaizdingą schemą kaip tai veikia.
  Kodėl nenuslysta?  
 • Juris
  Juris 
    2017.11.27, 12:45, rašė:
  ... tai šitą nuotrauką reikėjo iš karto dėti, dabar jau aišku kaip viskas veikia ... :)
 • opiumas
  opiumas 
    2017.11.26, 01:46, rašė:
  o pagaliau baiget savo projekta :)
  gerai atrodo.
 • linaszukas
  linaszukas 
    2017.11.27, 12:22, rašė:
  Na dar ne visai, bet jau į pabaigą ;) Dėkoju už pagalbą!!!
 • DEIVIDAS.
  DEIVIDAS. 
    2017.11.26, 12:03, rašė:
  Naudojau vieną sezoną, labai patogu, drąsiai rekomenduoju!
 • Gudiska
  Gudiska 
  nesiseka
    2017.11.26, 14:58, rašė:
  turbut padaro nuolaida tiems, kas teigiama komentara paraso :D
 • linaszukas
  linaszukas 
    2017.11.27, 12:21, rašė:
  Kas su jumis žmones negerai yra? Ko jūs vis nepatenkinti? Kad kas nors pradėjo kažką gaminti ir klientai paliko gerus atsiliepimus, tai reikia įtarinėti ir visaip bandyti sumenkinti? Aš žinau kiek kainuoja kokybiškas meistro rankų darbas, itališka augalinio rauginimo oda, labai brangūs ir kokybiški aksesuarai su muito bei tarpininkų mokeščiais, mano triūsas, dar kiti mokeščiai Lietuvoje ir lieka labai nedidelis pelnas, todėl labai dėkoju už patarimus dėl “neteisingos” kainodaros ir “palaikymą". Jūsų (Gudiska; 6x9) niekingą nuomonę reikia trinti, jus pačius blokuoti, nes dėka tokio parazitinio požiūrio ir nyksta mūsu tauta.

  Esu gavęs (ir nuolat gaunu) daugybę teigiamų atsiliepimų iš US, Kanados, Singapūro, Vokietijos, Prancūzijos, Norvegijos ir t.t., kur žmonės džiaugiasi, kad rado tokį kokybišką produktą už tokią gerą kainą (amerikiečių analogas kainuoja nuo $230 +++ siuntimas ir muito mokesčiai), netgi patys pasiūlo nemokamai šį produktą prominti savo bendruomenėje, todėl labai prašau neteršti mano skelbimo ir nelyginti aukštos kokybės rankų darbo gaminių su menkaverčiu sintetiniu kinietišku šlamštu. Ačiū!
 • DEIVIDAS.
  DEIVIDAS. 
    2017.11.27, 12:45, rašė:
  Nesiparink, daugelio žmonių gyvenimo būdas "ieškoti sliekų", visur matyti klastą, bandymą apgauti etc
 • Badas
  Badas 
    2017.11.27, 13:06, rašė:
  Itarinejimas nera blogai - tai proga atsakyti i klausimus ir isklaidyti abejones. Gyvenime taip nebuna kad vien gelytes zydi ir drugeliai skraido. Neigiami komentarai versle yra absoliuciai neisvengiami, tiesiog reikia tai adekvaciai suvaldyti. Abejojancio ar neigiamo komentaro autoriaus zeminimas ar brutalus trynimas yra pats blogiausias budas is visu. Tai gal iprasta feisbuke, kur infantilus noliferiai gali sau leisti isrezti "nepatinka - ciuozk XYZ", bet versle - gink dieve! Versle - klientas visada teisus, net tada kai jis neteisus, nes toks poziuris atnesa dividendu (arba neatnesa didelio minuso, -100 vietoj -10000 jau irgi puikus rezultatas). Verslo zmogus turi zinoti: zmones kabinesis visada, tai zmogiska, tai verslo dalis. Kaip konkreciai reaguoti tokiais atvejais - tai jau kito straipsnio tema :D
 • linaszukas
  linaszukas 
    2017.11.27, 16:39, rašė:
  Dėkoju už 6-os klasės verslo pagrindus, tačiau reikia skirti konstruktyvią kritiką ir piktybiškus komentuotojus, kurie paslėpę savo tikrus vardus kursto, provokuoja ir žemina. Jie su kliento sąvoką nieko bendra neturi. Tokius reikia trinti ir blokuoti čia ir dabar. Baigta.
 • Badas
  Badas 
    2017.11.27, 17:21, rašė:
  Labai lengva visus nepatenkintus pavadinti kurstytojais, troliais, provokatoriais ir kitais zodziais, kurie lyg ir sukuria pasiteisinima istrinti, kai tuo tarpu toks vertinimas yra subjektyvi ir emocionali pardavejo nuomone. Tai labai labai slidus momentas, ant kurio uzsirauna ne tik pardavejai, o apskritai visi interneto bendrautojai. Priestarauji - trolis. Tai yra labai greitas ir labai nesaziningas susidorojimo budas. Tas istrintas zmogus gal ir nebuvo pirkejas, bet jausis trigubai nepatenkintas ir dargi igauna paskata kersyti ar tiesiog pasnekes pries tave esant progai, ir snekes ten, kur jau negalesi istrinti, o veikiausiai net nezinosi kur ir ka pasnekejo ir neturesi progos suvaldyti situacija. Istrynimas jokiu budu nera situacijos suvaldymas - ta matome netgi efoto. Sorry uz 7 klases paskaitele.
 • DEIVIDAS.
  DEIVIDAS. 
    2017.11.27, 12:38, rašė:
  Žinoma, atgaline tvarka ;) dabar laukiu pavedimo ;)))
 • linaszukas
  linaszukas 
    2017.11.27, 12:43, rašė:
  :DD
 • opiumas
  opiumas 
    2017.11.27, 13:48, rašė:
  seip zinok geras dalykas, as toki dirza is rusijos siuncaiusi tik ten viena problema yra , kita dirzo puse neisdirbta tai ant liemenes ar baltiniu lieka plaukeliu nuo dirzo. tikiuosi sitie chebrantai ta kalida istaise.
 • linaszukas
  linaszukas 
    2017.11.27, 14:42, rašė:
  Iš tiesų šitie chebrantai dažnai pasitaikančią no name diržų problemą išprendė dvejopai ;)
  1) Jeigu odos, pvz "Crazy Horse" vidinė pusė nėra iki galo apdirbta ir gali šerpetotis, tuomet klijuojame ir prisiūname plonesnę, pilnai išdirbtą, lygią ir švelnią odą, kaip nuotraukoje:
  Double Leather    2) Pvz. Itališkos augalinio rauginimo odos vidinė pusė jau būna išdirbta, lygi ir be jokių atplaišų.

  Veg-tanned leather  
 • opiumas
  opiumas 
    2017.11.27, 17:15, rašė:
  va cia jau gerai, mano pirkta kita puse serpetoja ir kainavo daugiau nei jusu, seip kaina labai gera, dabar rinkciausi jusu :) sekmes
 • Juris
  Juris 
    2017.11.27, 14:59, rašė:
  ... tiesa - kodėl trademarkas toks?
  *... man su "anime" asocijuojasi ... :)
 • linaszukas
  linaszukas 
    2017.11.27, 15:09, rašė:
  Čia ilga istorija :) Jo, iš tiesų susiję su anime. Pavadinimas pirmiausia kilo gaminant tašes, nes toks japoniško multiko personažas shizuka kažkaip su odinuku mums asocijavosi ir norėjosi japonizmo, kuris įkvepia minimalistinėmis, konkrečiomis, kartais griežtomis ir neįprastomis formomis. Kažkurį laiką naudojau tą pačią parduotuvę ir pavadinimą naujam produktui - diržams, bet nesenai atsiskyriau pridėdamas STRAPS.
 • Juris
  Juris 
    2017.11.27, 15:13, rašė:
  ... praktikuojate "hentai" ... ? ;)
 • linaszukas
  linaszukas 
    2017.11.27, 15:17, rašė:
  Aš pats ne :)
 • B a s i k o m
  B a s i k o m 
    2018.03.12, 11:45, rašė:
  Gražu, kaip dovana fotografui gimtadienio progai. Kaip sau - pirkčiau nebent už pusę tos kainos, kokia parašyta web'e. Reziumuojant - visada smagu matyti lietuviškus brand'us specializuotose nišose. ;)

  P.s. Odiniai dėklai/apsaugos fotoaparatams būtų labai jėginis produktas.
 • The20
  The20 
    2018.09.03, 18:10, rašė:
  Jei kas tokį padovanotų man tai durnium išvadinčiau ir liepčiau eit valkatinio šunio vedžiot su tokiu
 • nasicomy
  nasicomy 
    2018.09.03, 14:24, rašė:
  Komentarą paslėpė nuotraukos/temos autorius

Iki birželio 2 d.   fotobites.lt siūlo net  30% nuolaidą!

  Gera proga atsispausdinti nuotraukas kokybiškai ;) Nuolaida galioja:
30x21 cm Fotoknygoms Visiems Kalendoriams

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie linaszukas
linaszukas
 
Linas Žukauskas

gyvena: Vilnius    amžius: 34    Daugiau >
www.shyzukastraps.com