Foto kelionė - Foto žygis į Maljorką
Mystic: 2018.03.13, 23:17 R  Kategorija:  PASLAUGOS  ir reklama
Skelbimai:  Parduodu, siūlau paslaugas
Rašyti komentarą 465
 

Kaina: Nuo 400 Eur

Neatrasta Maljorka - 7 dienų Kelionė;
Kelionės kaina 499 euru. +Lėktuvų bilietai.
Patirk rojų žemėje ir atrask save iš naujo.

Kelionė tinka visiems megstantiems keliauti ir pažinti pasaulio gamtą bei kultūrą, bet subalansuota fotografams norintiems pagilinti savo fotografijos žinias ir užfiksuoti kuo įspūdingesnių kadrų.

Kelionės datos:
2018 04 23 (24) – 2018 04 30; (šiai datai yra kelios vietos po 400 eur.)
2018 05 08 – 2018 05 15;
2018 09 25 – 2018 10 02;
2018 10 09 – 2018 10 16;

Patirsite tokią Maljorką, apie kokią dar nebuvote girdėję. Į kelionės kainą įskaičiuota 7 nakvynės su gausiais ir įvairiais pusryčiais viešbutyje. Taip pat vakariene viešbutyje, atvykimo dieną. Kambarys viešbutyje su atskiru tualetu ir dušu, gyvenant dviese. Keliavimas mikro autobusiuku visos kelionės metu, taip pat paėmimas nuo oro uosto atskridus, bei atvežimas iki oro uosto paskutinę kelionės dieną. Keliausime nedidele 6-8 bendraminčių grupele su keliones vadovu, fotografu, keliautoju - Kęstučiu Šliauderiu, kuris dalinsis žiniomis bei įdomiais faktais apie Maljorkos salą bei jos miestų ir gyventojų istoriją bei kultūros ypatumus. Kelionės metu vyks fotografijos iššūkių programa, padėsianti visiems kelionės dalyviams pagerinti savo fotografijos įgūdžius.

Mūsų viešnagės saloje metu, bus maloni 20-23 laipsnių šiluma. Lankysimės įspūdingiausiose į UNESCO pasaulio paveldą įtrauktose, Serra De Tramuntana vietose. Vaikščiosime po gražiausius salos natūralios floros ir faunos rezervatus, kurių kraštovaizdis labai skiriasi nuo lietuviams įprasto. Leisimės žemyn į garsiuosius Drakono Urvus (Cueves del Drach) ir pamatysime juose esantį požeminį ežerą, kuriame turėsime galimybę paplaukioti valtimi. Keltu kelsimės į šalia esančią salą rezervatą – La dragonera, kurioje gausu vietinės faunos ir vaizdingų takelių o norintys, nardysime, skaidriame viduržemio jūros vandenyje, tyrinėdami ir fotografuodami, vietinį povandeninio pasaulio grožį. Vaikčiosime pasaulinio garso itin vaizdingais kalnų takeliais. Kopsime į kalną, kas privers mus pasijausti alpinistais, tačiau nereikalaus iš mūsų ypatingų kopimo sugebėjimų, ryžtas ir gera avalynė užtikrins, kad kalno viršūnę pasieksime, nuo kurios pamatysime tokį saulėlydi, kuris ilgam išliks atmintyje.

Lankysimės trijuose skirtinguose ir unikaliuose salos turguose, kuriuose, pigiau nei Lietuvoje galėsime įsigyti, vietinių ūkininkų augintų gėrybių, drabužių, meno dirbinių, ar kiekvienam fotografui įdomių unikalių daiktų.
Aplankysime kelis muziejus ir Europoje gražiausiu pripažintą kaimą, bei keletą kitų, unikalia architektūra išsiskiriančių, vos ne tūkstantmečio senumo, miestelių. Visą dieną praleisime Maljorkos sostinėje – Palmoje kurioje grožėsimės jos architektūra, kultūra, bei mėgausimės vietine kulinarija.
Palma tai apie 400 000 gyventoju turintis miestas salos sostinė, kuri priskiriama prie prestižiškiausių Europos miestų, nes joje gausu tiek šimtmečius menančių architektūriniu šedevrų, tiek ir naujesnių laikų išskirtinio dizaino, ispaniškų statinių. Palma gali pasigirti nuostabiu senamiesčiu, kuris lyg voratinklio gijomis į visas puses vinguriuoja siauromis gatvelėmis, pilnomis įvairių kavinukių, garsių prekinių ženklų parduotuvių ir draugiškai nusiteikusių žmonių šurmulio. Norintiems pabūti atokiau nuo miesto šurmulio, Palmoje yra ir tuzinas žydros jūros bangų skalaujamo, balto smėlio paplūdymių bei nuostabūs parkai, pilni įvairiausios augmenijos ir rojaus paukščių čiulbėjimo.
Turėsime pakankamai laisvo laiko pasimėgauti ir maloniai kaitinančia pietų Europos saulės šiluma, pasideginti, pasimaudyti bei atgauti jėgas, gražiausiuose salos paplūdymiuose. Kelionė suplanuota taip, kad nereikės paskubomis bėgti, nes aplankysime tik tas vietas, kurios iš tiesų vertos dėmėsio. Gražiausiomis vietomis galėsime mėgautis džiugiame pakylėjime, jausdami aplinką ir tikrąjį save.
Pasidalinusiems gražiausiomis kelionės nuotraukomis Foto žygiai svetainėje, bus skirti prizai!

Apmokėjimas už kelionę:
Nusprendus vykti ir išsirinkus datą, kuo greičiau bus perkamas lėktuvo bilietas (kaina kintama, bet dar yra bilietų po 130eur.) Nupirkus lėktuvo bilietą, per 30 dienų, bet ne vėliau nei 1 mėnuo iki kelionės pradžios, sumokama rezervacija už viešbutį – 49eur. Likusi suma - kelionės pirmą dieną susitikus oro uoste arba oro uoste Maljorkoje (jei vykstate kitu maršrutu).

Į kainą nėra įskaičiuoti (bet ir nėra privalomi) – įėjimai į muziejus(5-15eur); įėjimai į urvus(15eur); nardymo priemonių nuoma(15eur); keltas į La dragonerą salą(13eur);

Jei keliautojas viešbučio kambaryje pageidauja gyventi vienas arba keliautojas nepageidauja gyventi su organizatoriaus jam paskirtu porininku, tai keliautojui prie kelionės sumos papildomai prisideda 100 eurų.

Papildomai pietūs viešbutyje 12 eur. asmeniui;
Papildomai vakarienė viešbutyje 12 eur asmeniui;

Keliautojai turintys mažiau patirties oro uostuose ir norintys skristi kartu su kelionės vadovu, paskubėkite rezervuoti lėktuvo bilietus. Kitu atvėju galite netilpti į tą patį lėktuvo reisą ir tuomet už atvykimą iki Maljorkos oro uosto, būsite atsakingi patys.

Pilnas kelionės aprašymas, informacija apie viešbutį bei kita informacija atsiunčiama keliautojui sumokejus 49eur. Rezervacija už viešbutį
Informacija telefonu 861148664
https://www.facebook.com/fotozygiai/

Kartu vykstantis fotografas:
https://www.facebook.com/MysticPhotography888/
https://www.flickr.com/photos/14258831@N00/albums/72157673270842191


Visi * * Mystic * * skelbimai » parodyti
*


Visą vasarį   fotobites.lt siūlo net  20% nuolaidą!

  Valentino diena - viena iš progų pasveikinti mylimuosius ;)
Nuolaida galioja daugumai gaminių...
Fotoknygos ir albumai Kalendoriai ir fotožurnalai
Atvirukai ir plakatai

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti