Pigesnė foto technika iš Japonijos
Mindoozas: 2019.01.23, 12:26  Kategorija:  PASLAUGOS  ir reklama
Skelbimai:  Parduodu, siūlau paslaugas
 5 777
 

Labas,
kitą savaitę keliauju į Tokyo nusipirkti foto technikos. Kaip ir kiekvieną kartą, galiu ir jums parvežti tai, ko reikia.
(sausio 28 - vasario 5)

Kodėl neverta iš ten pirkti:
- perkant naudotą techniką, nėra garantijos;
- perkant naują techniką, garantija tik japoniška, o Sony duoda tarptautinę;
- naudoti Sony fotikai būna tik su japonišku meniu;
- naudoti eina be dėžučių, todėl dėžučių kolekcionieriai gali nesikreipti;
- prekės ten pinga pernelyg greitai ir man tas nepatinka. Buvau lapkritį, atrodo, kad mokėjau nedaug, bet žiūriu dabartines kainas, tai prekės dar pigesnės (Canon EOS R, Nikon d850 ir pan). Jei abejojate, galite laukti rudens, kada vėl skrisčiau, tada bus kokias 35 eurais pigiau nei dabar;
- kai kam gali atrodyti, kad esu sukčius ir susirinkęs jūsų pinigus pabėgsiu į Maldyvus ir kelis mėnesius deginsiuos gulėdamas ant smėlio. Važiuosiu jau penktą kartą, toks skelbimas čia dedamas jau kelis metus. Nei vieno neapgavau, visiems nupirkdavau ką žadėdavau, o jei nerasdavau, dar man negrįžus į Lietuvą, pinigai jau būdavo grąžinti.

Kodėl verta pirkti:

- važiuoju jau ne pirmus metus, žinau kur eiti, kaip nepasiklysti (jums jokios naudos iš tai);
- japonai neapgaudinėja ir parduoda kokybiškus daiktus. Tai ne automobilių turgus, kur vienas savininkas ir 15 metų mašina su 3k km rida. Japonams garbė yra daug aukščiau ir svarbiau nei mums visiems kartu sudėjus;
- nežinau kainų Europoje, ypač naudotų daiktų. Geriau nuskrendu į Japoniją, nusiperku kokybišką naudotą daiktą, sumoku gerokai mažiau nei pas mus nauji ir esu tikras, kad daiktas bus be pasleptų gliukų;
- jei reikia rinktis tarp naudoti ir naujo, visada ten pirkčiau naudotą. Man dėžutės nereikia, o atimti nekaltybę objektyvui ir fotikui nėra man prioritetas. Man prioritetas - kainos ir kokybės santykis;
- Galiu patikrinti fotikų ridas, tiek Nikon, tiek Canon. Turiu programą, kuri rodo ridas. Lapkritį vis dar radau Nikon d750 su 10-20k ridomis. Canon 5d Mark IV ridos buvo nuo 3k iki 110k, nors daugiausia ėjo su 22-35k ridomis (patikrinau 10 Canon fotikų). Visada nuperku su mažiausia rida;
- Kortelės XQD, SD man gaunasi pigiau nei Lietuvoje. Originalios baterijos irgi.
- Lietuvoje atsiunčiu į ber kurį miestą, siuntimą apmoka pirkėjas;
- esu padėjęs sutaupyti ne vienam čia ar FB nesilankančių žmonių;
- nauda man tokia, kad žmonės būna geri, palieka arbatos už paslaugą, taip pasidengia kolionė.

Naudotą techniką perku www.mapcamera.com Jei jie neturi naudoto, arba naujo, einu į kitą kelio pusę ir perku www.yodobashi.com Čia viskas kiek brangiau, bet tikrai yra Sony fotikai su angliškai meniu.
Jei reikia Apple technikos, ji ten gerokai pigesnė nei Lietuvoje. Mano Macbook kainavo 659 eurai pigiau nei Lietuvoje pas Idealą. O garantija tai tarptautinė pas juos. Dėl pakuotės dydžio, galėčiau parvežti max 2 Macbook'us.


Kaip pasitikrinti kainas? Einat į parduotuves, viršuje parašot ko ieškot, išmeta visus variantus. Mapcaroje, paprastai, pirma prekė būna naujas modelis, visi kiti - naudoti. Pamatot kainą jienomis. Einat į google ir rašot 138000 yen euro ir parodo kainą eurais.
Pasižiūrit kiek daiktas kainuoja Lietuvoje, jei apsimoka, vadinasi verta.
Nežiūrėkite konkretau modelio, žiūrėkite tik kainas. Parduotuvėje nėra tų modelių, kurie yra internete. Ten prekės juda labai gretai. Kol aš nuperku vieną objektyvą, šalia aptarnauja du pirkėjus su Canon EOS R.

Apsispręsti reikia iki vasario 1, nors norėčiau iki skrydžio žinoti kam ko reikia ir gauti pinigus.

Neradęs prekės, pinigus grąžinu ir visi laimingi.

Jei turit klausimų, rašykit čia arba žinute.

Aš nesakau, kad viskas ten pigiau, kad niekur kitur nėra taip gerai, kaip ten. Aš ten vykstu apsipirkti, nes man patinka skraidyti lėktuvu, man patinka oro uostai, man patinka Japonija. Jei kažkur yra pigiau ir geriau, lai būna.

Amen.

Visi * * Mindoozas * * skelbimai » parodyti
*

Komentarai
Turinys
 • Vitusi
  Vitusi 
    2019.01.23, 18:45, rašė:
  p. Mindaugai, prieš metus atvežtas Nikon veikia puikiai.
 • Mindoozas
  Mindoozas 
    2019.01.23, 19:00, rašė:
  Nuo Sta Bu!
 • kavolis
  kavolis 
    2019.01.24, 08:21, rašė:
  kažkaip man tų hieroglifų neverčia, sunku naviguot :D
 • Tautvydas
  Tautvydas 
    2019.01.25, 10:55, rašė:
  Sveiki, nematau svetainiu link'u kainoms patikrinti, ar galite patikslinti? Aciu
 • Mindoozas
  Mindoozas 
    2019.01.25, 11:34, rašė:
  Naudotą techniką perku www.mapcamera.com Jei jie neturi naudoto, arba naujo, einu į kitą kelio pusę ir perku www.yodobashi.com Čia viskas kiek brangiau, bet tikrai yra Sony fotikai su angliškai meniu.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Mindoozas
Mindoozas
 
Mindaugas

gyvena: Radviliškis    amžius: 34    Daugiau >
www.facebook.com