MOKYMAI kovo 17d. apie poros "kūno kalbą" fotosesijose
Matas Jūras: 2019.03.11, 16:18 R  Kategorija:  PASLAUGOS  ir reklama
Skelbimai:  Parduodu, siūlau paslaugas
Rašyti komentarą 132
 

Miestas: Vilnius * * * Kaina: 100 Eur

Kviečiame į "Jūras Duo Photography" organizuojamus mokymus – FOTOSESIJOS "WORKFLOW". Dažniausiai poros jaučiasi nejaukiai prieš objektyvą. Šis praktinis workshopas būtent apie tai - apie kūno kalbą - ką konkrečiai pasakyti porai, norint sukurti nuotraukas, kuriose žmonės atrodo atsipalaidavę. Šnekėsime apie viską, kas susiję su fotosesijos dalimi, nesvarbu tai poros fotosesija ar vestuvių dalis.

Planuojame 3 pagrindines temas:

➡️ aptarsime, kaip konkrečiai valdyti techniką (backfocus mygtukai, objektyvų panaudojimas, šviesa, konkretūs nustatymai konkrečiose situacijose, blykstės, fotografuoti manual ar Av, ir dar daug kitų niuansų)
➡️ kūno kalba - ką sakyti jauniesiems, kad jie atrodytų natūraliai nuotraukose, jaustųsi atsipalaidavę, net ir tie labiausiai susikaustę. Parodysime, kaip mes juos išjudinam ir gaunam nuotraukas, kur jie “nepozuoja”. Gausite konkretų patarimų sąrašą. Jūs taip pat galėsite fotografuoti :)
➡️ po praktinės fotosesijos parodysime, kaip mes atrenkame nuotraukas ir kaip jas apdirbame, retušuojame. Kalbėsime apie presetus, savo darytus ir pirktus, visą workflow, ką veikiame po fotografavimo iki tol, kol atiduodame nuotraukas klientams.

Mokymai vyks Urbihop viešbučio patalpose Vilniuje, su natūralia šviesa. Trumpai parodysime ir kaip dirbti su blykste. Turėsime porą fotografavimui :)
Apie kompozicijas šįkart šnekėsime nedaug. Tai labai plati tema, kuriai reikia atskiros dienos, ieškant įdomių kompozicinių galimybių kur nors lauke.
Seminaras nėra skirtas portfolio susikūrimui - jis skirtas mokytis fotografuoti ir dirbti fotosesijoje. Pora bus apsirengusi paprastai, ne su vestuviniais rūbais.

Kaina 100 Eur su pietumis
Dalyvių skaičius - ne daugiau 15.
Bilietus į mokymus galite įsigyti Paysera sistemoje
https://tickets.paysera.com/lt/event/mokymai-fotosesijos-workflow-7e16


Linkėjimai,
Matas & Paulina
www.jurasduo.com

Visi * * Matas Jūras * * skelbimai » parodyti
*

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti