Patikę
Fotografui patikę kitų komentarai
 • romac:
  PRIVALUMAI: Metalinis korpusas ir gražus dizainas, labai patogiai guli rankoje. Patogus klasikinis valdymas. Ekspozicijos korekcija, diafragma arba išlaikymas keičiamas vienu pasukimu. Ko paprastai nepamatysi tamsoje per paprastą ieškyklį, EVF parodo. Rodo horizontą ir daug naudingos informacijos matomoj vietoj, kas buvo nepatogu su veidrodiniu. Pasakiška APS-C matrica. Puikiai susitvarko su aukštais ISO. Dinaminis diapazonas praplėčiamas iki 400proc. ir sunkaus apšvietimo sąlygom labai padeda. Sąlyginai pigus objektyvai, jei lyginti su veidrodinių kainom. Objektyvų kokybė labai gera, ryškumas, aštrumas. Idelaiai atkuria baltumo balansą. Blykstė nors ir vaikiška, bet galima nukreipti į lubas. * TRŪKUMAI: EVF kiek stabdo, bet prie to priprantama. Labai lėtas auto fokusas. Prie F1,2-1,4 (taip! yra 55mm F1,2) blaškosi ir prašo atnaujinti softą :) Išlaikymas 1/4000, bet jis ir neskirtas sportui. Maža baterija, 350kadrų, bet yra aukštos kokybės pakaitalų gerom kainom, todėl tai mažiaus..
 • Nerijus Kuzmickas:
  Žiauriai trūksta dar dviejų mygtukų dešinėje, prie ekrano. Todėl, kad nepagausime krentančių kiaušinių. - * - * pamenat "nu pagadi" žaidimuką?- * - * - *
 • Roderis:
  Tai gal reiktų visas nuotraukas kokiai savitei padaryt anonimiškas, gal tada būtų nešališkiau...
 • Vytas999:
  Ir labai nepatogu, kad nera automatinio ikeliamu nuotrauku resize kaip visur kitur. Tai per daug kilobaitu, tai per daug pixeliu - tokie dalykai greitai "atmusa". Manau pritarianciu man tikrai butu nemazai.
 • Mr. W:
  O man atrodo, kad nuotraukos yra pati tinkamiausia vieta interpretacijoms:) Ir iš tikro, kartais net ir nuo atidengtos kulkšnies labiau linksta kojos negu.. ;) Tegu prašoviau šį kartą, negi ištrint dabar:))
 • busas:
  Koks jums skirtumas kokias nuotraukas daro temos autorius? Kodėl jūs sergat svetimom ligom. Ant savo nuotraukų žmogus ką nori tą deda. Juk čia klausė kaip uždėti datą, o ne ar verta dėti datą ;) ....Eisiu ant savo visų nuotraukų dabar datas užsidėsiu, jums an pykčio. Ar labai dėl to verksit? :)))
 • Gytis:
  mažiau manyk, daugiau į klausimą žmogui atsakyk
 • kavolis:
  tarp aukštos klasės kompaktiškų pasigendu Ricoh GR - geresnis už įvardintus ir dar pigesnis.
 • 6x9:
  Nezinau kodel tas fotografas buvo anksciau minetas (ir nezinau kodel jis apskritai vadinamas fotografu). Eiliniai turisto "snapshotai" su "griuvanciais" (perspektyvos prasme) pastatais, padaugintu "sharpu", placiakampio istampytais kampais... Rimtai - WTF? Verte kaip reportazo? Na nematau- parodyti labai "pigus" kontrastai. Tikrai nematau as cia nei blogo Vilniaus, nei gero. Paprastai jei nepatinka foto tai ir nevertinu, patyliu, bet kadangi si karta buvo redakcinej temoj kaip "savaites fotografas", tai nesusilaikiau... :)- * - * P.S. zinau, kad nesusilaikymai baigiasi minusais... uz ka aciu visiems savaites fotografo gerbejams...
 • Manvid:
  Taip, astronomijoje: Palomaro observatorijoje 48 colių Schmidt kamera naudojo stiklines plokšteles nuo 10-14 colių (1mm storio) kurias išgaubdavo. Teleskopas-kamera pradėtas 1938, baigtas 1948m. o nuo 1986m. pavadintas Samuelio Oschin teleskopu ir dabar jau turi 12 CCD išgaubtą mozaiką. Taip pat ir Žemės orbitoje yra dar vienas - Keplerio teleskopas su išgaubta matrica egzoplanetų paieškai. Yra ir mažesnių teleskopų.
 • Vaidas No:
  Anrą žmogų norėjau nuimt, bet tingėjau... Nelabai jis ten krašte, judesy, geriau, kai dėmesys į tą vieną, trikampio centre:)
 • kavolis:
  kaip žiūriu, Ricoh GR iš kompaktinių vis dar geriausias pagal kainos ir kokybės santykį, jei nėra aukštų reikalavimų filmavimui.
 • mjupower:
  Jei turėčiau babkių ir talentą fotkinčiau tik leikom ir haseliais, o važinėčiau tik mersais. Kadangi neturiu nei vieno nei kito fotkinu ir važinėju tuom ką įstengiu įsigyt...- * O kas dėl snobizmo, tai paprašyčiau... kartais tai būna pagrindinis akstinas pastūmėjęs daugelį tobulėti kūrybiškai ir dvasiškai, todėl manau - nėr didesnio snobizmo žiūrėt į snobus iš aukšto.
 • Vaidas No:
  :) *
  Gal patiktų tokia mintis? :)
 • abphoto.lt:
  geras...viską ten išvaikščiojęs, bent jau taip galvojau, bet va tų akmeninių paukštukų nemačiau :)
 • Marco:
  Na pripažinkim, kad tikrai geri aparatai, neturintys analogų, išskyrus gal Leica...- * Body kaina tikrai nėra didelė, tiesiog Lietuvos atlyginimai maži... :)- * Va Olympus naujasis M1 kainuoja tik 300$ pigiau...O kuris iš jų blogiau atrodo, tai jau skonio reikalas. - * Objektyvai kainuoja ir kainuos brangiau negu DSLR, nes nelabai yra su kuo konkuruot...- * Yra juk pirkt tų pačių Voigtlander mažų fiks'ų, bet jie manual fokus ir kainos jų taip pat ne po 200$.- * Didžioji dalis lojančių, niekada šitų Sony nepirks, nes tiek neuždirba, o tie kurie gali sau tai leisti, tai laimingi fotografuos...- * Rimtesniam mėgėjui manau žymiai geriau nešiotis tokį, negu D800 ar 5D...objektyvų mėgėjams taip pat nereikia krūvos. yra 35mm, yra 55mm fiksai ir aukštos kokybės zoom'as...vėliau išleis ir daugiau, be to krūva manual focus objektyvų pilnas ebay...- * Būtų mano atlyginimas norvegiškas, tai aš jau A7 būčiau užrezervavęs.....
 • EdB:
  Buvo Fujifilm X-M1 , dabar Fujifilm X-A1.- * - * Nelabai kuo skiriasi šios dvi kameros. - * Galimai prastesnis sensorius ir atitinkamai truputi mažesnė kaina. - * Kokia prasmė Fuji 'kepti' tiek panašaas lygio fotoaparatų. - * Apatiniame segmente Fuji ir taip jau turėjo keletą modelių, o aukštesniame tik vieną, gal du. Ir tuos nelabai nusisekusius. - * Tai gali reikšti tai kad Fuji šiame etape atsisako ketinimų įeiti į mirrorless FF sritį ir pasilieka APS-C sensorius turinčių kamerų grupėje. Bet joje ir taip ankšta.- * - * Labai tikėtina kad pasitvirtins gandai, jog Sony lapkričio gale anonsuos mirrorless FF su keičiama optika . Tai turėtų smarkiai pakeisti konkurencinę sistuaciją sisteminių fotoaparatų grupėje.
 • Geo:
  Butent Warner Bros ;) Galima pagalvot, kad Disney ir Sony Pictures jau neipirks. NASA zvaizgdes filmuos, CZV snipus nakty, o Warner Bros Batman'a, kur irgi visalaik tamsu buna...
 • ROLANDAS SUTKUS:
  Neuztekau kantrybes tyliai pasedeti...,bet guodzia tai ,kad turiu daug nuotrauku.kurios man asmeniskai vertingesnes uz ragus:))))
 • Baisutis:
  Ebay verta pirkti visokius niekučius- pultelius, neoriginalias baterijas, atminties korteles ir tt. tada galima kažką sutaupyti. Fototechnika ir objektyvai ten kainuoja tiek pat arba dar brangiau nei Lietuvos parduotuvėse. O dar plius laukimas kol atveš. Visai neapsimoka. Čia aišku nekalbu apie Ameriką kur fototechnika pigesnė, bet pridėjus muitą ir vėl nelabai kas susitaupo.
Apie Žiemkentys
Žiemkentys
 
Giedrius V.

gyvena: Vilnius    amžius: 39    Daugiau >
Autoriaus nuotraukos


Galerijose
Raktažodžiai