Naudingi komentarai
Naudingi, gerai įvertinti komentarai ir patarimai
 • Robkinis:
  Viskas gal nuo poreikio priklauso :)
 • Robkinis:
  Nuotraukoje PATIKO: * Patiko lašo forma. Taip pat žinau, kad lašus ne taip paprasta fotografuoti, todėl džiaugiuosi už Jus, kad pavyksta. * TAISYTINA: * Siūlau pabandyti nudažyti vandeni, kurį lašinate tarkime su pienu. Taip pat pabandykite skirtingas spalvas tarp indo ir lašų. Jei vanduo bus truputi balzganas geriau apsišvies. Taip pat jei galite pabandykite fokusuoti į lašo pradžią, o ne į vidurį na ir jei leidžia turimas apšvietimas diafragmą uždaryti iki 16. Nežinau kiek turite blyksčių, bet jei daugiau nei 1 sustatykite jas iš šonų arba už lašo bus mažiau atspindžių. * ĮVERTINIMAS balais - 5/5/3: - * Momentas, šviesa / Kompozicija, rakursas / Technika, apdorojimas
 • Robkinis:
  Kažkada išbandžiau ir aš šita žanrą :) www.efoto.lt/node/601014
 • Robkinis:
  Aš irgi bandysiu, kada nors tokį rezultatą pasiekti.
 • Robkinis:
  Turi omenyje pasiruošimą lašams ar patį jų fotografavimo procesą ? Man užtruko 3 mėnesius kol pasiekiau - tai ką čia matai, bet dar aš pats nepasiekiau to ko noriu. Vienintelė bėda, kad niekas nesidalina informacija ir daug ką reikia atrasti pačiam analizuojant kitus. Dar be to reikia specialiai tam skirtos įrangos ir be jos niekas nepavyks. Kaip viską turi bandai tikrinti ar viskas veikia ir gauni maždaug tai:

  Kalibravimo stadija :) Į garsą nekreipk dėmesio sulėtintai filmavau :)
 • Robkinis:
  Ačiū, Kaip tik turiu šio skysčio. Nors jei nepilna stiklinė tai kaip ir nesimato, bet atsiranda kita beda apšvietimas. Su stiklu sunku be atspindžiu su mano turimu apšvietimu ir dar stikline turinti oro tarpa viduje atrodo purvinai, jaučiu bandysiu nepermatoma puodelį ar vienguba stiklinę.
  Stikline *
 • Robkinis:
  Užjaučiu Foto Herojus, bet įamžinta tikrai labai laiku pagauta akimirka.
Apie Robkinis
Robkinis
 
Robertas Subačius

gyvena: Kaišiadorys    amžius: 45    Daugiau >
Autoriaus nuotraukos


Galerijose
Raktažodžiai