Naudingi komentarai
Naudingi, gerai įvertinti komentarai ir patarimai
 • Sirmais:
  Leonardai,kaip tik Tavo nuotraukų apie Sausio 13-tąją ir pasigedau!
 • Sirmais:
  Taigi,aviacijos gamyklai seniai nebereikalingas,Kaziukas Mikalauskas nebeskraidina,nes jau ir pats beveik nebeskraido,su balionistais susitarti vis sunkiau,nes tai jiems taip pat biznis: prašo mažiausiai 80 eur.Kas beliko...įsigijau droną!
 • Sirmais:
  Lielais paldies pa sveicieniem!- * Ko gero,vaikystėje visi sapnuose skraidėm.Kiek paaugus iš trijų sukryžiuotų lystvelių sukaldavau "lėktuvėlius",vėliau rytais baba juos naudodavo pečiaus užkūrimui.Bet mokykloje jau klijuodavau tikrus aviamodelius-net dukart dalyvavau respublikinėse varžybose.Dėl galimybės skraidyti aš ir į Prienus atsibasčiau.Dabar gi pakilti pačiam į orą vis sunkiau,tai nors su dronu kažkiek kompensuoju tą norą.- * O sapnuose tikrai ir dabar dažnai paskraidžioju...
 • Sirmais:
  ...va koon darytie,kad tėj žematęę tąąp skradytie nuor? Griškevičius iš Viekšnių sukonstravo"Žemaičių garlėkį",žemaitis S.Darius su kitu žemaičiu S.Girėnu perskrido Atlantą,J.Kairys-iš Kaltinėnų,R.Paksas-iš Telšių,V.Sabeckis taip pat iš Telšių,J.Paplauskaitė(Lima)-iš Kairiškių,aš taip pat augęs Kairiškiuose...Tai pasiutę žemaičiai!
Apie Sirmais
Sirmais
 
Rimvydas

gyvena: Prienai    amžius: 70    Daugiau >
Autoriaus nuotraukos


Galerijose
Raktažodžiai