Patikę
Fotografui patikę kitų komentarai
 • edmukx:
  va čia mūsū mokslai ir liko:))
 • Piktuolis:
  Labas rytas, kas nespėjo, tas pavėlavo, o kam pasisekė, tas laimėjo:- * - *
  random *
 • GiKu:
  Grazu, tik dangu galima siek tike prikirpt, per daug tuscios erdves, ir kartu i panorama panasu butu :) beja sekmes saudant !
 • Robertas_R:
  Verkiat ir verkiat, ar gi nenusibosta? :) Na išleido tai išleido, jei jums nereikia, tai neperkat, bet gal atsiras žmogus, kuris susidomės fotografija ir norės naujo daikto. Tai gal jam ir tiks šitas modelis? Kam pirkti seną, kelių metų modelį, jei galima nusipirkt naują? Gal ir mažas tas progresas, bet kiekvieną kartą apsiverkt dėl to, kad naujas modelis nėra 2x geresnis už senesnį tai gal nereikia...
 • made not in china:
  :) Tuoj sulėks efoto ekspertai, užvers tave nuorodomis į DxO ir pasiūlys neskleisti čia erezijų ir sovietinės propagandos ...:)
 • Badas:
  Kalbant apie apsauginius filtrus butina nepamirsti svarbaus dalyko. Filtras neturi nieko bendro kokybes pagerejimu, BET turi si ta bendro su kokybes pablogejimu. Svarbiausias momentas - "zuikiai", kai i kadra patenka saule arba lempos. Todel filtras turi buti geras ir brangus. Dariau testus su pigiu ir brangiu filtrais - skirtumas didziulis. Jeigu ryskiu sviesu nera, tada skirtumas nepastebimas. Tai buvo senokai, gal kinai jau ismoko kepti filtrus pigiai ir neblogai, bet... reikia tikrinti.- * Kaip atskirti gera ir bloga filtra: ispakuokite ir laikydami ant stalo (zemiau akiu lygio) pakreipkite taip, kad juose atsispindetu lubu lempa. Geresniame gerame filtre lempa atsispindes blankiau. Gali skirtis atspindzio atspalviai - manau tai nereiksminga.
 • Spikas:
  Gal neieškokit jūs tų sliekų ant asfalto... Žinoma, info ir žinių praplėtimas niekam nepamaišė, jūs trokštate žinių ir esate ieškojimuose - tai tik sveikintina. Nenoriu jūsų įžeist, bet pagal tai, kokias nuotraukas sudėjote čia, tai tikrai neverta ieškot sliekų :) Sėkmės tobulėjant, sėkmės fotografijoje!
 • EmVa:
  Rankų norėtųsi, O puodukus tik pakaktų pabliurinti, visgi jie man tinka.
 • Svečias:
  šiaip, žinoma, norėtųsi daugiau aštrumo, bet 1/50 iš rankos kartais ir su judesiu gaunasi. Pačiam objektui su krėslu aš kurčiau šviesesnę sluoksnio kopiją, o va puodelius su atspindžiais labiau slėpčiau, nes traukia dėmesį garantuotai.
 • Silent in Art:
  ne pavizdys padaro nuotrauka.pirmiausia turi buti tinkamas kadras is kurio tai butu galima padaryti.linkiu sekmes kuryboje.- * p.s as fotografavau kur visiskai tamsu f2.8 iso apie 3000 30 sekundziu uzlaikimas fokusas manual begalybeje. ir viskas ganasi tik reik rast pati taka kurioj jis vietoj o tada experimentuoji.
 • Debesuotas:
  Na čia mano tokie pastebėjimai, nieko nesakau skirtumas kažkoks matosi, bet stebuklų tikėtis nevertėjo.. Fotoaparato ekranėlyje matosi, kad didesnis DD, matosi tikroviškesnis pustoniai, perėjimai tarp jų ir t.t. kompiuterio ekrane tai matosi mažiau. Vartant RAW sukiojant slaiderius tas skirtumas tikrai nesiekia 50proc. tarp 6d ir 550d. Tas matosi ir failų dydyje, 550d raw failas sveria 18-20mb, 6d raw failas sveria 20-25mb nors 6d turi 20mpx ir yra FF kamera, o 550d turi 18mpx ir crop. - * po to dar pasižiūrėjau į šį palyginimą - * http://snapsort.com/compare/Canon-EOS-6D-vs-Canon_EOS_550D/detailed- * ir panašu kad neklydau, dinaminis depazonas skiriasi vos ~0,6 EV, - * Kaip matom iš šio palyginimo (d5200 vs 6d nepavyko rast) http://snapsort.com/compare/Canon_EOS_550D-vs-Nikon-D5200, d5200 turi 13,9 EV dinaminį depazoną, o 6d 12,1 EV, skirtumas tikrai didelis ir tai jaučiasi apdorojant RAW, pvz aną dieną pažaidžiau su d3100 jpg failiuku kuris svėrė 3,5mb, po pažaidi..
 • Badas:
  Manau kad nuo sito klausimo ir reikia pradeti bet kokio printerio pristatyma. Esu tiek blogo prisiskaites apie printerius, kad i ju aprasymus ziuriu panasiai kaip i NT agento parasyta straipsni: dar nepradejai skaityti, o jau zinai kad isdurs.
 • ro.:
  OK, patrolinsiu aktyvumą skatindamas ;)- * - * Parodos Lietuvoje ir užsienyje:- * Tūkstančiai žiūrovų, dešimtys tūkstančių biudžeto pinigų- * - * eFoto:- * Šimtai tūkstančių žiūrovų, 0 biudžeto pinigų
 • _liepsnelė_:
  Graži vandens spalva :) Mėgstu tokias nuotraukas.
 • Svečias:
  Gal nelabai ir užpekėjo, bet pokyčių tikrai reikia.Ką gi - jei redaktorius prašo patarimų, tai mano nuomone yra tokie blogumai: - Cenzūra. Puslapis turi stiprią bendruomenės savybę. Susidarė virtualūs draugai, patarėjai... Tačiau egzistuoja ambicinga cenzūra slopinanti atviras, sąžiningas, kritiškas nuomones. Tuomet kaip galim tikėtis kritikos šalia minuso? Daugelis turbūt prisimena AlbertoK užbaninimą. Ir tai tik todėl, kad vieną darbą pavadino šūdinu. Gal autoriu priklausė "neliečiamųjų" kastai ? Redaktorius prašo patarimų ? Netikiu ! Jei norima patarimų, tai visų pirma turi būti panaikinti komentarų apribojimai tiems, kurie juos gavo būtent už patarimus ir kritiką. Jei puslapis turi savo oficialias taisykles, kaip jame elgtis, tai pagal tas taisykle ir turi veikti, o ne pagal asmenines emocijas. - Reitingai. Nariai sureitinguoti nuo naujoko iki guru ir dar aukščiau. Kam to reikia ? Ar tai noras sudaryti stimulą siekti aukštesnio vertinimo ? Gal tai ir veikia, bet daug sąžiningiau ..
 • Ainis:
  Aš jau virš 6 metų čia. Mano asmenine nuomone, užpelkėjo eFoto. Susidarė daug draugų ratelių, kurie dažniausiai "ištempia" balais savo virtualiai pažystamų vidutiniškas nuotraukas. Automatiškai kokybė krenta. Liaudis tai puikiai mato. Kažką reikėtų keisti su nuotraukų vertinimu, kelti kokybės kartelę.
 • kkd444:
  Kartais randu komentarus apie kompozicijas,apie įstrižainių magiją, apie spalvų kontrastų derinius, ir nors tai lyg ir techniškai skamba yra tik žodžių beletrstika pridengti neturėjimą ką pasaktyti. Radau 100 proc. kaip avo nuotrauką išgirtą, o aš ją laikiau visai nemeniška, o tik įdomia. Taigi, jei turite mintį irja remiantis kuriate-pirmyn. Gal kada nors kam daeis, o kol kas svarbiausia kurti. Vistiek vertinimai grynai subjektyvūs. Todėl pirmyn- gal baigus seriją kam nors daeis. Aš fizikas, ir man daugelis komentarų juokingi dėl beprasmiškumo. Darai kas malonu ir kitiems parodai, Ir viskas.Sėkmės.
 • Žiemkentys:
  PRIVALUMAI: - * Dydis - kol kas jis visur su manim.- * Nuotraukų kokybė - visi fotikai dabar gerai fotkina, šis irgi.- * Valdymas.- * Efektai - Kontrastina Juoda-Balta. Kol kas žaidžiu su šituo, kaip mažas vaikas.- * Snap focus, kai fokusuoji (nefokusuoji, iš tikro, o nusistatai)į zoną. 0,0 ms užtrunka fokusavimas.- * Objektyvas - žiauriai aštrus, jau nuo pat 2.8- * * TRŪKUMAI: - * APS-C matrica :), kokybė liuks, bet snap fokusui tai ribojimas, nes ryškumo zona mažėja, kai tamsiau ir negali privertos laikyt diafragmos.- * Nėra optinio ieškiklio * BENDRI ĮSPŪDŽIAI: - * Negalėjau net įsivaizduot, kad į tokį mažą kūną įmanoma sudėt tiek daug, taip patogiai ir pasiekiama viena ranka. Kol kas žiauriai patinka.
 • gedasst:
  Kad jie ligoniai (ar tokiais bando tapti, patys nesuprasdami), tai medicininis faktas.- * Deja, siandien visomis isgalemis esame verciami tai toleruoti ir su tuo taikstytis.- * Nenustebsiu, kad toki bruda remia Europos/Lygiu teisiu kompanijos
 • Lima:
  Tu teisus, reikia toleruoti ligonius, nes viešai myžančios stiklainin moters smerkti nevalia...
Apie dreiggy
dreiggy
 
Olgerdas Balinskis

gyvena: Vilnius    amžius: 31    Daugiau >
balinskis.lt
Autoriaus nuotraukos


Galerijose
Raktažodžiai