Naudingi komentarai
Naudingi, gerai įvertinti komentarai ir patarimai
 • skarbonke:
  Nuardžius objektyvą jo vietoje gražiai eina įbrukti dangtelį nuo vaikiškos tyrelės, jame gręži skylę, ja uždengi skardele su išdurta skylute. Kiek giliai jį įleisi jau skonio reikalas, kuo giliau tuo platesnis kampas (žiūrėti fotą). Užraktą daraisi pagal norus: primityvus - sandarus dangtelis, magtenutas ir t.t. arba sudėtingas su vidiniu užraktu, prie esamo paleidimo mygtuko ir vidinio jo bėgelio tvirtini slankiojančią skylės užtvarėlę, atvėrimui ir užfiksavimui naudojamas distancinio troselis, bais patogu (-:
  pinas123 *
 • skarbonke:
  Išpaveikslavau kažkur 8 juostas iš kuriu dalis pasibaigusios 2012 dalis 2016. Visos išsiryškino panašiame lygyje, reikia paminėėti jog gyvena jos pas mane šaldytuve (-:
 • skarbonke:
  ne, kiek žinau neryškina. Vilniuje Gintas Kavoliunas tą daro afd.lt/
 • skarbonke:
  nuo caro bedančio laikų visas neaiškias juostas ryškinu tik šiuo metodu:gabaliuką juostos iki pusės įmerkt į ryškalą ir užfiksuoti laiką. Pradžioje šlapias juostos galas šviesėja paskui pradeda tamsėti. Kai abiejų pusių spalva suvienodėja, stabdyti chronometrą. Gautą laiką X (sekundėmis) dauginti iš 17,5 ir rezultatą dalinti iš 60. Gaunamas ryškinimo laikas minutėmis. Išbandytas metodas, veikia puikiai.
 • skarbonke:
  šūdinas menas irgi menas .............. tik šūdinas (-;
 • skarbonke:
  o turint omeny jo židinio nuotolį - rezultatas daugiau nei abejotinas, konkreti foto kliurka (-:
Apie skarbonke
skarbonke
 
Artūras Meškauskas

gyvena: Panevėžys    amžius: 48    Daugiau >
www.facebook.com
Autoriaus nuotraukos


Galerijose
Raktažodžiai