Patikę
Fotografui patikę kitų komentarai
 • Vilimantas.:
  Štai ką gali Sony NEX 5R su kitiniu objektyvu :) - *

 • Vaizdinys:
  Kadangi „prieš 100 metų“ sukurtos ir dabar jau dėl ilgumo užrakintos temos pavadinimas buvo su linksnio klaida, matau, kad ta klaida perkelta ir į grupės pavadinimą. Grupės moderatoriams siūlau keisti grupės pavadinimą, rašyti trumpai ir aiškiai – „Įdomios nuorodos“.- * Šiaip turėtų būti ne „pasižiūrėjimui“, o „pasižiūrėti“, bet to žodžio čia apskritai nereikia. Geriau trumpiau. Jei norėtumėte dar trumpiau, galėtų būti tiesiog „Įdomybės“.
 • kavolis:
  o, žymusis "turning torso". Ir šiaip linksmos foto ;)
 • kozak:
  Cia tas pats FOTOFILTRAS. Bet cia jau daug musu prisirinke. Jei paieskotumei kad ir paciame efoto tikrai rastumei info:)
 • kozak:
  Mariukeli, daug zmoniu susitinka. Musiet neieskai.- * - * Fotofiltras yra. Ten daug fotografu. - * www.flickr.com/groups/fotofiltras/ - * http://www.facebook.com/groups/fotofiltras/ - * - * Kvietimas cia visiems is UK galioja tarp kitko;)
 • Nukainotas:
  Jei aiškiai matosi, kurios detalės sugadintos ir nekyla abejonių, kad jas pakeitus viskas vėl veiks, tada galima mėginti ieškoti tų detalių Ebay. Mačiau ten yra visokių šleifų (juostinių laidelių) ir kitokių detalių įvairiems objektyvams.
 • rd:
  elementariai galima panaudoti kūdikių kėdutę ( gultuką ), apklojus ją balta medžiaga.
 • nasicomy:
  As beveik visada be isimties dedu vandens zenkla. Nematau tame nieko bloga.Nesuprantu tu, kurie tik del to nuotrauka vertina blogai.- * ..ir dar beja, kaip tik po to perskaiciau efoto nario Nerimas pranesima, kaip jo foto buvo panaudotos be jokio leidimo, be jokio prasymo ir tuo labiau be jokiu aciu...
 • Bitlas:
  Kaip reikia komentuoti nuotraukas:

  &feature=feedu P.S. Is kitu jo filmuku ir daug ko galima ismokti.
 • kozak:
  Trumpai tariant, vienas ryskiausiu darbu visame efoto. Isjaustas, isieskotas, techniskai idomus, o ir istorija dusia liecia. Didziuojuosi, Dariau, kad sukurei toki darba.
 • 15 čigonų:
  Kai dvidešimt bereikalingų minučių praleidi gūglėj, jau gali save vadint proto bokštu, o kitus neišprusėliais ir buržujais. Ir dar pirštu pagrumosiu "tipo sunku pasigooglint?" :D :D :D- * O jei rimtai, radau tau viską ko reik, kad ramiai miegotum...- * www.imaging-resource.com/PRODS/D700/D700VIEWFINDER.HTM...- * P.S. Alaus!!!!
 • 15 čigonų:
  Klausimas buvo, kodel subraizyta ne ketvircio taisyklem kaip anksciau, nes dabar net noredamas pritaikyt taisykle, negali nes su liniju skaiciumi ir proporcijom ne kas. Fokuso taskai bulvei speju irgi aiskus, o kam tie skliaustai ir kampai visokie?
 • Vytenis P.:
  Irgi tikrai yra instrukcijoje :)). Kampai žymi AF taškų išsidėstymo ribas, o skliaustai, tai ne skliaustai, o apskritimo gabalai ;). Tas apskritimas su fokusavimu nesusijęs. Čia "center weighted" ekspozicijos matavimo zona. Jei joje bus šviesu, kitkas bus tamsu :))) O ar įsijungia pas D700 ieškiklio dalijimas trečdaliais, tai net nežinau - nenaudoju. O tas "grid'as", kur parodytas paveiksle, maždaug irgi atitinka trečdalių taisyklę - trečdaliai - plačiųjų juostų (plotų) centruose
 • hideo:
  tai man rodos aš ten ir H ir V serijos hasselį mačiau, ir mamyia 67 lygtais.. taip kad nikonas tikrai ne brangiausia dalis- * - * ir šiaip, per daug technika sureikšminama... neseniai žiūrėjau kažkokio vieno britų fotografo interviu jutube - tai jis išsireiškė maždaug taip:- * - *
  Citata:
  The people who constantly talk about cameras - they bore me. Do carpenters talk all day about their hammers? Hell no. To me, a camera is just a tool in toolbox - take it, use it, put it back in the box. The real camera is in your head"
  - *
 • Falco-LT:
  tas tavo pazymetas trikampiukas ir reiskia kad si foto yra virtualus dublikatas
 • 0144:
  techniniai sprendimai čia aiškūs - išimi, išvalai, įdedi.- * kaip išimti ir įdėti rasi pilna pavyzdžių internete. kad ir čia:- * www.katzeyeoptics.com/page--Focusing-Screen-Installation-Gui...- * - * o visa kita iš esmės pasakyta - nebraižyk, nečiupinėk, na dar iš savo patirties galiu prideti kad ir įdėdamas stenkis nepriliesti veidrodėlio amortizacinės gumelės - ant mano fokusavimo ekrano dabar like pora vos ižiūrimų gumos gabaliukų. kada prie progos kai vėl išiminėsiu reiks nusiplauti/nupūsti
 • Airidas.G:
  Galima pabandyt dulkiu siurbliu išsiurbt, pūsti į vidų tikrai nepageidautina, dar ant matricos pripūsi visokio velnio, plauti taip pat nepatariu, kolega bandė tai iš viso sugadino, aš taip pat bandžiau visaip valyt, irgi sugadinau :) pirštais ir visais kitais buitiniais daigtais geriau jo neliesk užtenka mikro dulkelių ir jos jau puikiai matysis.
 • nemoku fotografuoti:
  70-200 ir portretam ir zilutėm jei netoli ir gatvėja pašaudyt , kad nematytu net ir renginukus galima:)
Apie boolve
boolve
 
Arentas

gyvena: UK    amžius: 37    Daugiau >
www.flickriver.com
Autoriaus nuotraukos


Galerijose
Raktažodžiai