Atsiliepimai apie bralgis
 • Svajuncikas
  ... sugrisk I efoto.

 • djnamelis
  Idomios nuotraukos tamsta. Talentas. Kažkuo užkabinančios nuotraukos. Taip pat patinka kaip komentuoja:)) Sėkmės :)

 • Svečias
  Svečias 
  Ha.. Šiandien netyčia sužinojau, kad jūs mano mėgstamiausių giesmių autorius :DD Ačiū :)

 • vh_xyz
  Algi,su Švente,prieš metus tu pirmas parašei komentarą,todėl prisimenu.Sėkmės.

 • tomaska
  Paskaičiau Jūsų paskutinį pasisakymą dėl komentavimo ir nustebau - kas gi čia taip rašo. Turiu prisipažinti - lenkiu galvą prieš tamstos minčių dėstymą, diplomatiškumą bei solidumą.
  Galėtų būti daug daugiau taip manančių - kaskart su didžiuliu susidomėjimu skaityčiau komentarus, nes jie būtų komentarais, o ne bla bla bla apie nieką arba tylūs minusai.
  Sėkmės Jums

 • vesta
  gera skaityti atsiliepimus - noris prisidėti ir pasakyti, kad esate va toks - ŠaunusKitoks:) Dievo palaimos Tau, Bralgi :)

 • kranalina

  "Vienintelis ir nepakartojamas Kaišiadorių vyskupijos diakonas. Iš kitų seminaristų būrio išsiskiria pirmiausia neeilinio ilgio ir tankumo barzda, kurioje, pasak profesoriaus A. Motuzo, yra sukauptas milžiniškas vyriškos energijos potencialas. Algec, nes būtent taip dažniausiai jis vadinamas kurse, atsivertė ir pajuto pašaukimą dažydamas altorių. Sunku pasakyti, ar tai Šventoji Dvasia, ar tiesiog kvapniosios dažų medžiagos paveikė šį jaunuolį taip drastiškai pakeisti gyvenimą. Pasaulyje žinoma tūkstančio ir vienos nakties pasaka, o Seminarijoje – tūkstantis ir viena Algio iniciatyva. Sunku tik rasti tūkstantį ir vieną žmogų šioms iniciatyvoms įgyvendinti. Ypatingai apdovanotas, labai gabus jaunimo pastoracijos „tūzas“ bei virtuozas. Nežinai, kaip užkalbinti parapijos jaunimą? Paklausk Algeco!"

  2007 m. kovas. Ištrauka iš seminaristų kūrinėlio "Apie šviežius diakonus"

 • zydrunasss
  Geras broli, liudijimas, labai geras :) Matai, Dievas tikrai yra :)... Vis del to, geriausiai Dievas veikia per zmones... ir dviratis ir raktai ir istorija ir puikios nuotraukos... uz tai pliusas :)

 • AndriusM
  Žmogus vertas daugiau negu GURU statuso...
  bralgis komentavo
  che che che :) jei Dangus yra daugiau negu Guru - tada taip :)))

 • Svečias
  Svečias 
  "......nuo tos dienos, kai sugalvojau išvirti Dievui arbatos, mane tarsi kas būtų apsėdęs, neberandu sau vietos, ir tiek. Noriu, kad mano arbata būtų ypatinga ir kartu paprasta. Kad ji, nuo arbatai būdingų savybių labai nesiskirdama, skleistu ne tik šilumą, bet ir orumą, išmintį, meilę. Žinojau – Dievas nemėgsta išsišokimų, todėl viskam reikia saiko, negalima persistengti nei į vieną, nei į kitą pusę.Nutariau, kad paruošiu arbatą taip, kaip norėčiau, kad man kas nors paruoštų, tada nebus nepatogu prieš Dievą. Prieš Dievą reikia viską daryti sąžiningai ir nuoširdžiai. Negali nei tingėti, nei blogų minčių nešiotis, negali būti su kuo nors susibaręs, kuo nors pasipiktinęs. Negali būti nenusiprausęs, piktas ir irzlus. "....ir po paraleis Bralgi, tikiu, kad Tavo arbata Dievui patiktų.:))

  Dėkoju, kad Esi..:) Pagarbiai Vida


 • AndriusM
  Ka galiu pasakyti? As apsales ir tiek. Manau viskas tuo ir pasakyta.
  bralgis komentavo
  nieko nieko, atšilsi ir bus viskas gerai :))) dėkui :)

 • Svečias
  Svečias 
  nuostabus zmogus gaila kad neteko gerai ir atvirai pabendrauti bet tikiuosi kaip grysi pabendrausim atvirai o jis tikrai yra labai nuosirdus zmogus

 • Medeine
  Dangus tau šypsos!
  bralgis komentavo
  jėgelė, skanus pastebėjimas :))))

 • Svečias
  Svečias 
  Kunigų seminarijoje auklėtiniai valgykloje prie padėklo su obuoliais mato užrašą: "Imk tik vieną, Dievas stebi." Kitame stalo gale už dubens su sausainiais kažkieno užkištas raštelis: "Čiupk kiek nori, kol Dievas stebi obuolius." :))
  bralgis komentavo
  vajė vajė :))) į tokią išmintį tai net nebežinau ką ir atsakyt ;))) patylėsiu :)

 • Tina
  ačiū už draugystę.... :)
  patinka tavo nuotraukos ir filosofinės mintys....manau, kad daugeliui esi įkvėpėjas ieškojimams, tobulėjimui, mąstymui.... :))
  sekmės!

  bralgis komentavo
  vajė kaip šiltai tu čia :))) dėkui ;)

 • Svečias
  Svečias 
  Nu brac, kad pilsiu db... KO TAVES KLAIPEDOJ NEPAMACIAU?!! Ale taip norejau E-3 is visu pusiu apciupineti... O tai db tik E-510 tepirksiu, lai tave sazine uzgrauzia :)) Kita syki pries atvaziuodamas idek i foruma tema ir sudaryk norinciu audiencijos pas Bralgi sarasa :)))
  bralgis komentavo
  o, dėl audiencijos tai gerai čia ;))) 510 labai gerai. bet tu nepirk, verčiau plaiukštelk portretą ir pasiimk iš konkurso :))) kitąkart perspėsiu tave asmeniškai kai busiu klaipedoj. ko gero kita sav antrad :)

 • kenny
  Labai ačiū už palaikymą;)čia tikra mėsmalė...bet kai yra tokių žmonių"visiem gyvenimo atvejam" tai tikrai lengviau ir smagiau;)Efoto dvasia-Bralgis.turėtų skirti kažkokį special ženklą prie avataro!
  bralgis komentavo
  nu čia dabar? :)))) kokia čia mėsmalė? čia govėda entuziastų, kurie negaili komplimentų ir kritikos ;))) už "dvasią" tai dėkui :))) tsakant esu dūchas taip???? :))))) šutka, supratau. ač!

 • Šilingaitė
  na vat yra tokių žmonių, kurių gyvenime nesi matęs, nepažįsti ir net šiaip nebendrauji. tiesiog matai, kad geras žmogus.. ir velniškai įdomus :) matosi, kad kaip magnetas traukia žmones...(kas netiki, tegu pasižiūri į komentarų skaičių po nuotraukomis :) ) įdomus ir savitas ir kaip žmogus, ir kaip fotografas. kiekviena nuotrauka savita, su sava istorija. norisi pagrįžti, peržiūrėti dar kartą. na, tiesiog žaviuosi Jumis :) nuoširdžiai.
  bralgis komentavo
  che che :)))) čia dažnai taip internete būna :) o po to susitinka žmonės ir baisisi - "čia tas pats????" nu gerai, gerai, išsisukinėju čia aš :) dėkui už padrąsinimus ;)

 • motiejus
  agirdi :))) nusimk kepure :) baiges visos imanomos kaledos ;]
  bralgis komentavo
  blyn, per tuos darbus... ačiū, kad rūpinies ;))) tuojau pat! ;))

 • NOnnUS
  Tavo fotografijos iš tiesų - puikios, tačiau dažnas Tavo komentaras vis vien labiau traukia akį ir verčia šypsotis (:
  bralgis komentavo
  diagnozė - rėksnys :)))

Apie bralgis
bralgis
 
algirdas akelaitis

gyvena: Europa    amžius: 44    Daugiau >
bralgis.lt
Autoriaus nuotraukos


Galerijose
Raktažodžiai