Naudingi komentarai
Naudingi, gerai įvertinti komentarai ir patarimai
  • Kriaušė Krioklys:
    Man atrodo, kad čia kaltas 3x2 (ar panašių proporcijų) formatas. Vertikaliai jis gerokai per ilgas žmogui ir jame visuomet lieka vietos. Arba viršuj, arba apačioj :)
  • Kriaušė Krioklys:
    Ir tikrai, filosofiniu požiūriu, kam šiais laikais tos kortelės bereikalingos, jei galima į fotoaparatą įkonstruoti visą SSD? Pradedama atsikratyti paskutinių mąstymo "juosta" aspektų. Jei jau parduodi fotoaparatą – parduodi iškart paruoštą fotografuoti ir dirbti, o ne sukti galvą, kokia čia kortelė būtų geresnė, kiek tokia kainuoja, kokio dydžio man jos reikia ar panašiai. O nuotraukas perkelti galima tam specialiai skirtais būdais – USB laidu ar per WIFI.
  • Kriaušė Krioklys:
    Jau darosi įdomu, why not... Ant tokio jau ir pinholę galima dėti :) Nors... vis tiek dar negaliu jiems atleisti už FP-3000b ir FP-100c.
  • Kriaušė Krioklys:
    Pasakykit tiems muziejininkams, kad jie paimtų ir nuskenuotų. Jų darbas gi ne skalpuoti, o tvarkyti ar padėti tvarkyti, na, bent jau patarti :)
  • Kriaušė Krioklys:
    Naudoju Tetenal C-41, perku fotoimpex.de Ryškinu didelio formato plokšteles 32°C temperatūroje (paprasčiau palaikyti reikiamą temperatūrą) su atitinkamais laikais, nurodytais instrukcijoje. Rezultatai labai geri.
  • Kriaušė Krioklys:
    čia tai šypsenos
  • Kriaušė Krioklys:
    Zirga galva :)
  • Kriaušė Krioklys:
    www.butkus.org/chinon/minolta/minolta_maxxum_5000i/minolta_m...-   Visi atsakymai išsamiai aprašyti naudotojo instrukcijoje. Modelis tas pats, tik Amerikai kitaip pavadintas. Baterijos užtenka 65 arba 25 juostelėms (24 kadrų). Kortelės specialios penkios įvairiems automatiniams nustatymams.
  • Kriaušė Krioklys:
    Labai tiktų prancūziškas pavadinimas: "grosse tête". Prancūziškas dėl žodžių žaismo. Čia irgi neblogas kampas, ar ne?
  • Kriaušė Krioklys:
    Vizualiai. Logika tokia: fotografuota iš iš lėktuvo, nurodytas maršrutas. Flightradar24 tinklapyje susirandam tokiu maršrutu skrendantį lėktuvą (ant sparno Finnair). Pasekam, palei tą liniją ir ieškom. Upė lygumoje (meandros) – ieškom lygumoje. Susirandam keletą ypatingų požymių – perkastas upės vingis, susiraizgęs intakas iš kairės ir vingis, kuriuo jis įteka į pagrindinę upę, ežeras dešinėj, saulės atspindys ant sparno (krypties indikacija). Čia nebuvo labai lengva – Vakarų Sibiro lyguma baisiai didelė ir upių daug. Pasekam keletą upių ir pagal pagrindinius požymius ieškom tik tam tikros struktūros. Randam. Užtrukau apie 20 min.
  • Kriaušė Krioklys:
    Laba diena, su mielai perkelsiu, tik prašau nurodyti, kur, nes įkeldamas nuotrauką nežinojau, ką pasirinkti, o privaloma. Pasakysiu, kodėl įkeldamas nuotrauką nurodžiau tokią kategoriją. Pasirinkimas toks: Žmonės, portretas - Peizažas - Gyvūnai - Miestas - Iš arti, makro - Nuogas kūnas (N18) - Įvykis, reportažas - Fotomanipuliacijos-fantazijos.-   Iš miesto atvažiavę sako - kaimas čia pas jus, ok, nežinau, čia pastato interjeras gal mieste, gal ne. Fotomanipuliacijų čia nėra. Ne portretas, ne peizažas (interjeras nėra peizažas?), gyvūnai tik lėkštėje. Ne visai makro, tik grindys. Nuogų kūnų nematyt. Vyksta kažkoks veiksmas anoniminės firmos anoniminėje valgykloje. Kažkas dedasi, stumdomos kėdės, kažkas valgo. Išalkusiam darbuotojui tai svarbus dienos įvykis. Taip ir priskyriau, galbūt ir neteisingai.
  • Kriaušė Krioklys:
    Šioje nuotraukoje – labai miela senovinės veislės škotiška karvė. Kalbant apie taurus – yra tokių fermerių entuziastų, bandančių juos atkurti. Tam atkūrimui panaudota ir ši karvių veislė. Daugiau gali rasti čia (angliškai): en.wikipedia.org/wiki/Heck_cattle
  • Kriaušė Krioklys:
    Čia toks Tauras, kur mūs kunigaikščiai išnaikino
  • Kriaušė Krioklys:
    Kaip mano kiemas kurmių išraustas
  • Kriaušė Krioklys:
    Vėželis ir Burokas! Ačiū, kad priminei juos, buvau primiršęs pavardes... Atsiminimai apie Kalnų parką iki šiol kuo puikiausi, ypač rudenį, patys nuostabiausi lapai ten. Dar iki šiol krosiuką bėgioju ir kartą per metus vis sudalyvauju varžybose!
  • Kriaušė Krioklys:
    Ten labai daug ko prirašyta. Pvz., apie tūlo Petro raktus, MT 16, 13–19. Nagi, jei jau yra raktai - tai yra ir ką jais užrakinti.
  • Kriaušė Krioklys:
    Steampankų net kūdikiai žino, kaip anglimi garo katilą kūrenti, nekalbant jau apie simpatiškas merginas :)-   Iš tiesų tik trečiojoje nuotraukoje visiškai aišku, kad tai "Steampunk babe", ji man labiausiai patinka. Pirmoje kliudo oranžinė šviesa ant kaklo. Taip, tai pečiuje degančios anglies šviesa (yra ir gražūs dūmai), tačiau liemenė paslėpta ir nematoma ir nepažiūrėjęs į pavadinimą negali aiškiai to identifikuoti.
Apie Kriaušė Krioklys
Autoriaus nuotraukos


Galerijose
Raktažodžiai