Naudingi komentarai
Naudingi, gerai įvertinti komentarai ir patarimai
 • sadasukas:
  "Stabilizacijos deja nėra" - kodėl Deja, jeigu Z serijos aparatai Z6 ir Z7 turi matricos stabilizaciją?
 • sadasukas:
  Antros kortelės lizdo Z6 pasigenda pripratusieji prie pigių SD, kurios po keliolikos įdėjimų-išėmimų iš aparato į skaitytuvą ir atgal sugenda. XQD - visai kito patikimumo lygio kortelė.
 • sadasukas:
  PRIVALUMAI: puiki nuotraukų kokybė prie didelių ISO reikšmių, patogiai guli rankoje, greitos ir patvarios XQD atminties kortelės, atnaujinus softą į 3 versiją - tiesiog tobulas AF. Stebinanti kitinio Nikkor 24-70 mm f4 kokybė. Viršijančios mano poreikius filmavimo galimybės. Didelės raiškos ir nevėluojantis vaizdo ieškiklis. Galimybė naudoti veidrodinio Nikon optiką per adapterį su AF. * TRŪKUMAI: Negalima nustatyti, kad padarius kadrą, jį akimirkai parodytų tik ekrane, bet ne vaizdo ieškiklyje. Vienas kortelių lizdas - teoriškai trūkumas, praktiškai antro nepasigendu. Nefokusuoja seni, fokusavimo variklių neturintys Nikkor objektyvai - ypač gaila 80-200 mm f2,8. * BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Naudoju kelias dienas, dar nenusivyliau. Suklydau iškart neužsisakęs XQD kortelių skaitytuvo, paaiškėjo, kad jį rasti Lietuvoje nėra paprasta. Po Nikon D750 atrodo, kad Z6 viskas savo vietoje, kiekvienas mygtukas ten, kur jis ir turėtų būti. Kol kas D750 pasilikau kaip antrą aparatą, patogu neštis..
 • sadasukas:
  PRIVALUMAI: mažiau kraipo vaizdą, negu įprastai tokie platūs objektyvai, patenkinamas aštrumas net ir kadro kraštuose prie atviros diafragmos, kompaktiški gabaritai, tylus AF. * TRŪKUMAI: kaina tokia, kad dabar negaliu sau leisti įsigyti, teks taupyti * BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Laisvės kelyje kolega davė pabandyti užsidėti ant Nikon Z6 ir padaryti keliolika kadrų. Grįžęs namo įdėmiai juos peržiūrėjau ir buvau maloniai nustebintas.
 • sadasukas:
  Z6 jutiklis mažesnės raiškos, bet užtat mažiau triukšmauja prie aukštų ISO. Todėl pagal tamstos poreikius labiau tiktų ne Z7, o būtent Z6. Naudoju gamtoje per adapterį FTZ teleobjektyvą Sigma 150-600mm F5-6.3 DG OS HSM C, tai fokusuoja greičiau, negu ant veidrodinio D750. Ir serjomis Z6 fotografuoja sparčiau, negu Z7.- * - *
 • sadasukas:
  Toks likimas buvo neišvengiamas dar tada, kai pasirinko 4/3 jutiklio dydį. O kai Nikon, Canon ir Sony išvystė savo FF beveidrodines sistemas, tai Olympus toje rinkoje nelabai lieka vietos. Vieni pirkėjai renkasi FF, kitiems užtenka fotografuojančio telefono.
Apie sadasukas
sadasukas
 
Romas Sadauskas

gyvena: Lazdijų rajonas, Veisiejų sen, Šadžiūnų k    amžius: 49    Daugiau >
www.delfi.lt
Autoriaus nuotraukos


Galerijose
Raktažodžiai