Naudingi komentarai
Naudingi, gerai įvertinti komentarai ir patarimai
 • T-shots:
  Ši vieta dar įspūdingesnė kai matai ją gyvai :) Malonu, kad patiko :)
 • T-shots:
  Pilnai su jumis sutinku, tik stengiuosi kuo mažiau pakeisti kadrą. - * Džiugu, kad efoto.lt leido pakeisti pakoreguotą foto jos neištrynus. Tik dabar man trūksta erdvės dešinėje...
 • T-shots:
  Man irgi norėjosi, bet tą namuką su medžiu taip pat norėjosi palikti. Be to, neseniai buvau įkėlęs nuotrauką su labiau centruota valtele. Nukirpus, kartotųsi nuotrauka. Malonu, kad patiko :)
 • T-shots:
  Paskutinės foto iš šiaurinės Norvegijos, o pastaroji iš Lofoten salyno. Pėsčiomis ėjome iki šio pliažo, kuris turėjo būti atokus, laukinis ir tuščias. Bet, deja, ten sutikom dar kokia 50 tokių kaip mes. Gerai, kad pliažas platus, tai visi pasiskirstėm tolygiai ir mėgavomės pasauliu be civilizacijos :)- * Vieta vadinasi Bunesstranden.
 • T-shots:
  Šiuo metu visoj Norvegijoje neįprastai karšta. Šiaurinėj dalyje irgi šilčiau nei įprasta. Vakarais ir naktimis temperatūra nenukrisdavo žemiau +12, lipant į viršų išsirenkdavom po maikutės. Ant kalno stovint žinoma vėsiau, bet užtekdavo šilto megztuko ir striukės nuo vėjo. Kartais vakarais vėjas nurimdavo visiškai. Lipant į apačią vėl sušyli. Liepos mėnėsį oras būna švelnus, bet visada reik pasitikrint orų prognozę.
Apie T-shots
Autoriaus nuotraukos


Galerijose
Raktažodžiai