Patikę
Fotografui patikę kitų komentarai
 • 6x9:
  Tai kad niekas AF nenuraso. Cia viskas atvirksciai prasidejo - nuo komentaru, kad kam siais laikais MF... Tai ir point - yra kam ir yra kur. Viskas turi savo paskirti. O ar tas konretus objktyvas kazko vertas, tai pamatysim. Jo, daug "a la retro" nesamoniu dabar bando leisti, kad is hipsteriu uzdirbti, bet tai dar automatiskai nenuraso MF.
 • ecka:
  Ignoravimas yra geriau negu minusas. Minusai veiktu tik jeigu kiekvienas vertintu visus absoliuciai, o ne random. Nebuna taip kad tavo dedami minusai atitenka vien tik labiausiai ju nusipelniusiems. Baudi tik tuos i ka atkreipi demesi, kai net didesni nenaudeliai lieka "nepaglostyti" :). Gaunasi paprasciausiai chaosas ir tie vertinimai nieko nepasako. Viena visi ignoruos, o kitas gaves 100 pliusu ir 100 minusu lieka lygeverciu pirmajam. Idiotizmas.
 • Rima Prusakova:
  kalbant apie Redaktoriaus paskutinį pasisisakymą, pasidariau tokias išvadas- nesugebame vertinti to ką turime. Vyniokit kaip norit, sukit kaip norit - Lietuvoj geriau niekas iki šiol nieko nepadarė. Forumai su visom grupėm, temom veikia puikiai, vertinimo sistema yra, skelbimai yra, straipsnių nedaug- bet jų yra, paieška veikia puikiai. Visa kita - diskusijų turinys, foto turinys, bendra atmosfera čia - priklauso tik nuo prisijungusių vartotojų. - * Kaip ir kiekviena sistema - trūkumų turi. Tik klausimas, ar šioje efoto sistemoje trūkumų daugiau, ar pačioje bendruomenėje? Manau atsakymas aiškus. Belieka kiekvienam pradėti nuo savęs.- * Yra toks labai geras posakis- ką šiandien padarei tokio, kad Pasaulis taptų laimingesnis? - * - * - *
 • Jurgutis:
  1,5 metu nebuvau, tikslo meluoti ir uz tai pliusus rinkti prigimtis neleidzia..tik ziuriu , kad dar daugiau pabege...kodel ta minusu sistema veikia dar ? nuosirdziai norisi labiau nei Ignui , kad puslapis gyvuotu, bet pritraukti normalius fotografus .....eik tu sako su ta efoto...
 • begedis:
  Tiesą sakant, tokioje vietoje minusas sunkiai suprantamas, jo pats racionalumas yra po klaustuku. Bent kiek jautriam žmogui stebėti, kaip jo kadras smunka - trauma. Įvertinimo požiūriu - jei jau yra pliusai nuo liaudies, na tai ir va, pliusai.- * - * Sakyčiau, ir komentarų minusavimas netoli to - jei žmogus šneka vėjus, jis bus ignoruojamas ar kitu atsiliepimu bakinamas, vienaip ar antraip jo reputacija nelieka be pėdsako. Bet čia tikrai gali būti pagrindu imama vienokia ar kitokia principinė filosofija, tik kad kitame krante žolė žalesnė.
 • Vaidas No:
  Kaip apmaudžiai nuplaukė bizniukas...:D Ir kaip estetiškai pasmirdo maestro...:D
 • XXXL:
  www.efoto.lt/user/juozapas - Kreipkis į jį, išspręs visas problemas.
 • 6x9:
  Palyginimas beveik teisingas, tik reikia pridurti, kad beveik visi ferariu savininkai giriantys ferarius savo zveriukais vazineja nuo garazo vartu iki kaimyno tvoros (nes daugiau laiko praleidzia sviedamiesi apie techninius parametrus nei vazinedami), o greiciau nei 40km nelabai yra vaziave. Cia ne apie tamsta, bet skaitant diskusija tokios jau isvados persasi. O vat koks Bressonas su paprastu Citroen pasauli apvaziavo, Ferario nereikejo. Suprantu, progresas svarbu, norisi aptarti, kuris greitesnis, bet kam taip jau kibti i plaukus vieni kitiems?
 • 6x9:
  Siek tiek prablaivejo Haselis po visu savo Lunar bajeriu...
 • busas:
  Kaip trolis, troliui, rekomenduočiau "Mamiya". Vidutinis formatas žymiai geriau už pilną kadrą.
 • Debesuotas:
  Taip tu teisus iš dalies ir man iš tikro irgi nepatiko tokia "naujiena", bet ar aš teisus, ar mano požiūris teisingas? Galbūt laikas keistis ir prisitaikyti prie besikeičiančių normų? Šis atvejis nėra lygus tam, kai kaimynas paima ir prie kito kaimyno tvoros išpila šiūkšles.. Čia yra mentaliteto klausimas, kieno mentalitetas geresnis? Čia jau kitas dalykas, aš irgi turiu tam tikras orumo/auklėjimo normas, kurios man neleistų taip manipuliuoti ir sau dėti įvertinimus, bet kiti žmonės gal auklėti kitaip ir tada kyla klausimas, o pagal kieno normas turėtų veikti sistema? Dabar piktinamės mes, bet kitu atveju piktintūsi kitos grupės žmonių... Taigi.. Kitas klausimas kuriuo atveju išpešama daugiau naudos? Mūsų aatveju, tai yra tokiu atveju, kai pats žmogus negalėtų nuotraukos nominuoti, nelaimėtų niekas, na būtų patenkintas tik mūsų ego ir apgintas mūsų požiūris į etiketą, dabartiniu atveju, taisyklės suteikia naudos tiems kurie tos naudos nori... Klausimas, ar mūsų etikos normos mus stabd..
 • Debesuotas:
  Neveltui sakoma, kad geriau su Lietuviais reikalų neturėt.. Čia puikus to pavyzdys, na ir koks gi skirtumas normalu tai ar ne? Man nenormalu, todėl to nedarau, nedaryčiau, net jei turėčiau galimybę taip daryt.. jeigu kažkam tai normalu, nu tai lai jis daro taip kaip jam geriau.. Kame bėdos? Bet va kiekvienas tikras Lietuvis, nesistengia daryti kažką nuo ko jam būtų geriau, bet ieško tų kurie kažką daro ir juos skandina... Ir taip visur..
 • skarbonke:
  pentaz mz-6- * gali daug, tikrai labai daug (-:- * camera-wiki.org/wiki/Pentax_MZ-6/ZX-L- * mano 2 x expo bandymai su tokiu:- * www.efoto.lt/node/677136- * www.efoto.lt/node/779959- * - *
 • made not in china:
  Atleiskite kokius namų darbus turėtų atlikti klientas? Tai Nikonas neatlieka namų darbų pasirinkdamas tokius partnerius o ne klientas. Nors iš kitos pusės tai sutinku, klientas pats kaltas kad psirinko Nikon....:)
 • Debesuotas:
  Badai nori pasakyt, kad dauguma garbina šūdą ir jiems patinka šūdas? galbūt.. Bet aš asmeniškai šūdą užuodžiu ir man jis nepriimtinas, todėl jį apeinu ratu.. Tada kyla klausimas, kokia prasmė šūdą kritikuot ir gaišt laiką? - * Na o facebooko lygis kai kuriuo atveju jau lenkia efoto.. Sorry, bet kartais tokias tendencijas pradedu matyti, netgi galiu pasakyt, kad nemaža dalis gerų nuotraukų, pirma pasirodo facebooke ir tik po to efoto.. Žinoma facebooke reikia atlikt daugiau filtracijos..
 • ecka:
  Tada reiktu taip pat mygtuko "noriu pagiru", "noriu liaupsiu", "noriu pinigu", "noriu"noriu"noriu ... o geriau salia "mokyklos" dar ir "darzeli" sukurti.
 • MartynasA:
  svarbiausio tai punkto ir nebuvo apklausoje- ar norite galėti komentuoti po naujienomis ir panašiose vietose? Aš norėčiau, nes dabar būtų galima ir po ta pačia apklausa prirašyt gerų minčių, bet...
 • begedis:
  Atrodo labai smulkus, verta klijuoti. Kitas kelias - dairytis dalims leidžiamo tokio objektyvo, tik nusidėvėjimas taip pat tikėtinas. Trečia: jei gaminys palaikomas, dalių užsakymo kanalas per gamintoją, verta užklausti.
 • begedis:
  Kadaise ieškant dantračio išgirdau, kad yra Vilniuje žmogus, kuris juos pagamina pagal specifikacijas ar pavyzdžius. Tai man papasakojo berods BMK techniniame centre Vilniuje, kuriame dirba spausdintuvus remontuojantys specialistai - jie patys kartais naudodavosi tokiomis paslaugomis. Tuokart buvo nupasakoję kaip surasti, bet išsiverčiau kitais keliais.
Apie F.A.K
Autoriaus nuotraukos