Naudingi komentarai
Naudingi, gerai įvertinti komentarai ir patarimai
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Tas taip. Jau atrodo kažko pasiekiai, pagavai, o pasisukioji ir matai, kad vėl nauji iššūkiai, naujos idėjos.- * Įdomu, po šimts, būtų pamatyti kaip eFoto atrodys po 50'ies metų :)
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Nenutuokiu portretuose, bet akį užkabina nepirmą kartą...- * Vadinas lux :)
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Man patinka kai 95% žmonių žaibu vertina pagal išvaizdą.- * Jei pasiseka, po įsigilinimo situacija keičiasi :)- * Prieš tris metus sekė viena po kitos tokios emocijos ir ypač iš moteriškos pusės. Dabar mano darbų sekėjai nebesako, nes iki visko reikia prinokti. - * Žmonėms tai būdinga. Ko nepažįsta tie automatiškai patenka į siaubūnų sarašą. Ar tai būtų vabzdys, žuvis ar žmogus su veido negalia ir t.t.- * I viską reikėtų žiūrėti pozityviai. :)- * Šiuo atvėju tik fotografo pateikimo kampas. Tai paprasčiausia miško skruzdė, o fotografijoje tik antenų ir veido detalė :)
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Luxas Vytautai.
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Tiksliai nebepamenu, bet kadangi gyvis nevisai menkas tai kadrų 50.- * Dėkui už vertinimą ir komentuką.:)
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Viskas gyvenime bais greitai kinta.- * Užsiciklinimas vienoje srityje ne man.- * Norisi erdvės. Paukščiai save išsėmė. Dirbti dar būt buvę galima, bet kai pradėjo kilti klausimas kam aš tai darau - atsakymo neberadau.Žvėriukai vėl labai menka sritis. Babelis daug dirba šioje srityje, bet tas pats per tą patį. Gal žmogų tai veža, bet tik laiko klausimas kai kels sau klausimus kam tai daro, o suvokus apims apmaudas, kad pradado rutinoje daug laiko.- * Vabzdžių pasaulis neapsakomai didelis, čia kasdien galima kelti sau naujas ir naujas užduotis. Pabaigos čia nėra, čia tik apsisprendimas į kur pasuksi, nes viską aprėpti be šansų. Reikia kelių gyvenimų.- * Macro pasaulyje kartojimuisi vietos nėra, nes savo kiemo erdvės užtenka keliems metams.
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Gera foto trigonometrijai atgaivinti :)- * Iš pirmo žvilgsnio sunku nusakyti kam kokia detalė priklauso :)- * Lux.
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  PRIVALUMAI:- * Paprastas, patikimas kaip visa XXD ir 5D klasė, Imi ir dirbi.- * Sudėta į šį produktą viskas ko reikia fotografui. Inžinieriai pasistengė sukomkektavo idealų įrankį.- * Canon'ais fotogfuoju nuo 10D laikų. Paskutinis prieš jį naudotas įrankis 5DsR- * Kaina verta įrankio galimybių. Liaupsinti būtų galima ilgai. - * Esu juo pabai patenkintas.- * TRŪKUMAI: - * Pakropinus triukšmauja, bet nemapirškimt, kad tai daugiausiai pixelių turintis kropinis fotoaparatas. Jo pixelio dydis mažesnis nei pas 5DsR.- * Jei žinai kam jį įsigijai ir ką su juo darysi tada trūkumų kaip nėr.- * BENDRI ĮSPŪDŽIAI: - * Jei eitų paspausti ranką inžinieriams - tikrai tai padaryčiau.- * Viskas viename. Lyg dviratis, imi ir važiuoji.
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  OK.Dėliojam taškus ant "I"- * Naujas Olympusas su kosmine kaina. Jei tai šviežiai augantis paukščių fotografas tai jam iki tokios optikos ganėtinai toli ir tik 400mm. Visi kiti privalumai vėliau. Aš realistas. Prieš gerą savaitę pardaviau savo Canon 100-400 antros kartos už 1500€ idealiame stovyje. Tai nereali optika už tokią kainą ir tam Zuiko, brangesniam 5 kartus nežinau kaip reikia dirbti, kad perspjauti biudžetinį Canon'o televyką.- * - * Pavyzdys pateikiamas žemiau:- * www.juzaphoto.com/galleria.php?l=en&t=3738049- * - * Gali kilti replikos dėl bodžio, bet kalbam apie optiką.- * Duokit geresnį kadrą už šį su Zuiko ir padėsit mane į vietą, bet nerasit. Ten viskas šakėmis rašyta. Kaip minėjau aukščiau, viskas turi būti grindžiama darbais, o ne marketingu ir ypač dabar krizės laikmečiu.- * - * www.bhphotovideo.com/c/product/1574176-REG/olympus_m_zuiko_d...- * - * Kam pini..
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Labai gerai. Patiko.
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Gražios tos cikadėlės.
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Jėga. Tomai pradėjai stebinti. Vistik ieškantys fotografai neišnyko :) - * Sėkmės.
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Beveik pasisekė :)
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Įdomus sprendimas. Lux.
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Graži žalioji :)
Apie Eugenijus Kavaliauskas
Eugenijus Kavaliauskas
 
Eugenijus Kavaliauskas

gyvena: Tauragė    amžius: 61    Daugiau >
www.dantis.net
Autoriaus nuotraukos


Galerijose
Raktažodžiai