Naudingi komentarai
Naudingi, gerai įvertinti komentarai ir patarimai
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Labai grąži moterška, o ir autorius nešpeitnas :)
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Įsigijau prieš porą savaičių naujausią Laowa 10mm/F4 cookie- * Pirkau tik dėl to, kad naujas produktas, praktiškai informacijos dar labai mažai. Pilna mechanika, man prie Canon R7 kaip tik RF jungtis.- * Kaina 300$. Pirkau iš eBay. Truputį buvo žim,žim dėl politinių vėjų, bet kinietis parašė siunta nemokamai. Nustebau kai siunta atėjo be mokesčių kap senais gerais laikais.- * Aš neturiu nieko bendro su peizažu ar dar kuom, paprasčiausiai norėjau turėti platų kampą ir mažą fotiką, be atsikišimų.- * Plataus kampo profai jį išdirbs, bet kam ko reikia.- * - *
  Laowa 10mm F4 *
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Tikrai taip - Druskininkų apylinkės - pavasaris.- * Boyfriend'as meilinasi. Dyku nieko negausi :)- * Reikia įjungti visus metodus :)
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Puiku Saulius. Man patinka kūrinio šviesa.
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Sėdėtas salyginai neilgai, bet va medžioklės objektas nuo namų už 130km.- * Teko važiuoti ir medžioti tris kartus.- * Pirmas kartas, kad susirasti objektą ir išstudijuoti situacijas, antras - pirmas bandymas ir trečias paskutinis begaudant momentą.
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Stabiliai gerai :)
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Šakės. Kokia šiesa sklinda.- * Pamenu savus vaikus, paskui gyvenimas laužo, murdo ir nelieka nei znoko.- * Saugot reikia tokias akimirkas :)- * Ačiu. Pamaloninot.
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Daugelis kadrų aplamai niekad nerodyti.- * Tai va po biski traukiu į dienos šviesą.- * Tuo pačiu nemenkas iššūkis šiuolaikiniai technikai.- * Čia dirbta su 2009 metų Canon 1DMKIV (16mpx) tecnika.- * Dabar kolegos dirba su nesulyginamais "bolidais".- * Mes Robi jau mochikanai :(
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Nežinau, gal ką netaip supratau diskusijos metu, bet tai neesminiai dalykai. Aš neentomologas, nebuchalteris, o technikas. Man asmeniškai vienodai 2500 ar 25000 iš esmės visviena gerokai daugiau nei paukščių. :)
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Laikas pasirinktas idealiai- * Suvažiavusi kolegija sužinos daug ko nežinojo- * Važiuosiu ir aš senas kerėpla, nes bais didelis vilioklis pabūti tarp bendraminčių :)- * Fotografuota ten pat ...- * - * - *
  Jūrinis erelis(Haliaeetus albicilla)White-tailed Eagle *
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Pastovumas didelis dalykas. Aš ne iš tų. - * Paukščiams atidaviau 14 metų ir išsisėmiau.- * Naujasis hobis iki finalo :), nes mastai neaprėpiami.
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Dėkui kolega.- * Paukščiai grąžu, bet tik prisiminimai.- * Mikro pasaulis gerokai įdomesnis kap fotografui, ieškotojui, studijoms, vaizduotei.- * Su šiuolaikine technika sparnuočius fotografuoti gerokai paprasčiau, todėl noksta nemažai jaunimo. Kaip jam seksis parodys laikas.- * Jaunimas sugeba užsidirbti pinigų ir ginkluojasi paskutinių technologijų technika. Jie nori visko greit tik va gamta atsitiktinių greitukų nemėgsta. Gamta gyva būtybė, su ja reikia išbūt, kalbėtis ir tik tuomet sulaukti leidimo iš viršaus daryti tai ko nori.- * Pabaigai kaip pavyzdys. Fotonuotrauka daryta su 8Mpx kamera. kai dabar telefonai jau perlipa 100Mpx- * Kolegoms prie progos stengiuosi išaškinti, kad vykęs darbas nepriklauso nuo brangios technikos ir 8Mpx kadras sekmingai atsispaudžia 80X100cm formate.- * - *
  Eagle *
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Geras klausimas Ridai ir jis pastovus kur skaityčiau paskaitą ar bendraučiau su žmonėmis.- * Visais atvėjais svarbus pažiūris į tai ką darai, kas žavi, kas domina.- * Kai prieš keturis metus pradėjau fotografuoti vabzdžius bei drugius, Lietuvos gamtos korifėjus, mano didžiai gerbiamas Žmogus, Saulius Karalius mestelėjo lengvą sarkazmą. Sako Eugenijau tu žinai, kad Lietuvoje paukščių 400 šimtai rūšių ir garantuotai į optiką pateko toli nevisi. Atsakau taip, o ar žinai, kad Lietuvoje vien dieninių drugių daugiau nei 4000 rūšių? Sakau ne Sauliau.- * Jis man palinkėjo sėkmės šioje veikloje.- * Kas liečia judrumą tai vabzdžiams lygių nėra, o fotografuojami jie ne taip kaip paukščiai dėl ypač sudėtingų salygų. Tiksliau to padaryti net teorija nebepaleidžia, nekalbant apie praktiką.- * Paukščių fotografija viena lengviausių gamtos fotografjos krypčių. Nusipirkai optiką, fotoaparatą ir pirmyn. Macro, o ypač mikro visai kiti reikalavimai ir žinios.- * Kai nutariau ..
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Lėlė :) Labai grąžu.
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Čia rasit kadro istorijos eigos aprašymą.- * fotokudra.lt/img.php?img=563008&nav=topw&page=
Apie Eugenijus Kavaliauskas
Eugenijus Kavaliauskas
 
Eugenijus Kavaliauskas

gyvena: Tauragė    amžius: 62    Daugiau >
www.dantis.net
Autoriaus nuotraukos


Galerijose
Raktažodžiai