Patikę
Fotografui patikę kitų komentarai
 • blykst:
  Jei ne jūsų komentarai, kažin ar dažnai užeičiau į efotą
 • blykst:
  Ir nereikia :) svarbiausia, kad nuotrauka užkliuvo už akių :) tas yra džiugu ;)- * Dėkui :)
 • Mindaugas K:
  Tikriausiai svarbiausia yra gerai suprasti savo poreikius, ir dėl takelio neišklysti iš kelio. Nes visuomet asmeninį pasirinkimą formuoja vertybiniai prioritetai. Kartais verta pelėdžiauti tam, kad ryte automatu transformuotis į vyturį. Gyvenimas turi daug atspalvių, ir ne visi jie yra tik fonas vykstančiuose procesuose, formuojančiuose individą kaip asmenybę... :) Ač už netingėjimą apsilankyti ir palikti komenarą po darbu... :)
 • Mindaugas K:
  O taip,... Susirūpinęs tais braidymo po sniegynus niuansais, odinio rūbo atšvaitą palaikiau sniego pėdsakais,atsiradusiais po galimai patirto smurto artimoje aplinkoje, kurio dėka ir prasidėjo kelionė per sniegynus. Šitą savo paklydimą išpažįstu ir mušdamasis į krūtinę, tariu "mea culpa". Be man to žmogaus vis tiek gaila, - iš šilumos į neaprėpiamus sniegynų tyrus šitaip gali išvykti tik patyrę poliarininkai arba išvarytieji iš ten, kur yra gerai... :D
 • Rytis Vilnietis:
  Malonu matyti tavo komentarus po mano nuotrauka.- * Man atrodo, jog didžiaja dalimi esi prisidėjęs prie paskutiniu metu atsiradusių diskusijų ne vien po mano nuotraukomis...- * Manau nereikia rimtai į viską čia žiūrėti. Nėra ir konkurencijos jokios tarp nuotraukų ar autorių. Juk tai ne konkursas, tai fotomėgėjų būrelis, mažutis toks imant visos šalies mastu. Tad mes čia kaip stiklinė prieš jūrą atrodome... :D- * Jei dar konkuruot pradėtume, tai nepatenkintų ir pavydžių komentarų pliūpsnis lavina užlietų... Ir taip jau kart kartėmis išlenda koks nors svieto lygintojas su savais tiesų dėstymais...- * O aš įsitikinęs jog diagnozė nepasitvirtins, nes realus vertinimas savų darbelių tai tikrai nekenkia savijautai bei funkciniams organams... :D- * Kuklumas čia niekuo dėtas, net nežinau kaip jį galima būtų man pritaikyti.... :)- * Su metais tapau nuosaikesnis, pakantesnis ir tolerantiškesnis, bet kuklesnis gal nelabai... :D - * Smėlio dėžėje vietos pakanka, ..
 • Mindaugas K:
  Aš už tai ką parašei. Iš ties, konkurencija niekados nebūna nuošalyje, ir esmė čia tik tame, koks yra pradinis atskaitos taškas. Man patinka argumentuotos diskusijos, kurios yra požiūrio išsakymo dalis formuojanti vidinę psaulėžiūrą. ir verčia nuolat pasitikrinti savus atskaitos taškus. Ir visiškai nepatinka lenktynės vardan laurų. kurios iš esmės yra destrukcijos apraiška ir gimdo konjuktūrinę pasaulio pažinimo sistemą. Todėl jūsų su Andriumi gebėjimas kalbėti specifine architektūrinio ritmo kalba ir dar tą subtiliai apsvasrtyti, visuomet daro reikiamą įspūdį. :) Nes tuose paprastai nepaprastuose ar nepaprastai paprastuose darbuose, galima matyti ne tik meistriškumą ir harmonijos su aplinka paieškas, bet ir akivaizdų saviraiškos grūdą ištransliuojantį vidinę asmenybinę rimtį, vedančią į pozityvios erdvės aplink save formavimą. Tai negali nedaryti įspūdžio. Todėl reziumuojant, galiu pasakyti jog į viską žiūriu taip kaip reikia žiūrėti, nes į save einu panašiu keliu. Ir tavo komentaras ..
 • Rytis Vilnietis:
  Labai efektinga ;)
 • Sony 2:
  Puikiai žiūrisi nespalvotai, kas galėtų pagalvot !
 • Mergelius nelaimingas:
  Pagaliau parodėte savo erdvėlaivį. Įspūdingas aparatas :)
 • blykst:
  Aiktusau...čia jau ne kostmosas, čia visas laivs į kostomosą :)
 • Žalia Bitė:
  Ar ne Šeškinės ozas?
Apie montvydas
montvydas
 
Montvydas

amžius: 48    Daugiau >
Autoriaus nuotraukos


Galerijose
Raktažodžiai