Rytis Vilnietis

Nuotraukos
Naujos nuotraukos
Dalyvauja grupėse  


Apie Rytis Vilnietis

Atsiliepimai
  • Mindaugas K: Ryčiui labai reikėtų rimtai pagalvoti apie dabartinio pseudonimo pakeitimą į "Atsiverti, - ir gražu", nes kažkaip nelabai pamenu, kad auditorijai pasigrožėti, kada būtų įkėlęs kokį abejotinos vertės abrozdėlį...
  • ComCamCom: Ryti - man labai patinka, kaip Jūs vaizduojate erdves kartu su žmonėmis ir labai smagu matyti, kad tie žmonės nėra „aktoriai“ arba bent jau to nepasakysi stebint Jūsų darbus. Jie tiesiog puikiai papildo erdvę neatitraukiant („nepavogiant“) nuo jos viso dėmesio, kas mano supratimu ir yra pats svarbiausias tikslas komponuojant žmogaus siluetą, judesį, mastelį, mintis... tokio žanro darbuose.
    Mano nuomone - tiesiog puiku!
  • LinaBT: Žaviuosi labai Jūsų darbais, minimalistika, įdomios idėjos, eksperimentavimas, esate man nuolatinis įkvėpimo šaltinis. Na, architekūrinio stiliaus nuotraukomis tai ohoho pakeitėte mano požiūrį, supratau, kad nebūtina gyventi dangoraižių apsuptuose miestuose kaip Niujorke, Čikagoje ir pan, gebėjimas iš paprasto parkingo įžvelgti meno šedevrą vat čia tai tikras fotografo žvilgsnis. Juoda ir balta nuotraukose aiškiai atsiskleidžia tikroji fotografijos reikšmė, juose puikiai apibūdintas grafinis pobūdis.
    Sėkmės Jums kūrybiniuose projektuose.


Autoriaus nuotraukos
Galerijose
Raktažodžiai